2137
2106

دقیقا همینه همه همیشه میگن تلاش همه چیزه اما واقعیت اینه شانس و ثروت و خیلی چیزای دیگه خیلی تاثیرگذاره 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک   

بشدت موافقم 

باید زمینه موافقت هم داشته باشی

از شروع دوباره نترس ، این دفعه از صفر شروع نمیکنی ، از تجربه هات شروع میکنی✌  زندگی نه یکبار ، بلکه هر روز صبح آغاز میشود🌱�مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

امشب یه پیجی دیدم زن های فوتبالیست ها و والیبالیست ها بودن

عکس های قبل از معروفیت زیاد شوهرشون با الان رو مقایسه کنی خیلی تغییر های خوبی کردن

فکر کن راحت و بدون درس خوندن و تلاش کردن و استرس از طریق شوهرت راحت مهاجرت میکنی میتونی هر سال یه کشور باشی و تو رفاه هستی

بچه هات هم رفاه دارن و آینده

و...