2737
2734

ما الان هرچی بگیم فرقی نداره دو سال گذشته

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسالشه؟ چندسالته؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2731
2738

بعد دوسال يادت افتاده كارت درسته يا اشتباه؟؟ 

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بنظرم هیچ ایرادی نداره من خودمم با یه پسر دو سال کوچیکتراز خودم دوست شدم چون من خیلی بیبی فیسم برای من بیشتر نحوه برخوردو شخصیتش مهم بود که از سنش بزرگتر میزد البته الان که کات کردیم ولی اخرین باری که قلبم پرشد از شادیو گرما کنار اون بود  پس هیییچ ایرادی نداره مهم کنار اومدن با اون شخصه و خاطرات خوب بجا بذاریم الان تو قرن 2۱ دیگه کسی براش مهم نیس این چیزا

بنظرم کسی که به سن و سال فکر کنه هنوز تو جهان سوم گیر کرده البته نه اینکه طرف بره بایکی همسن مامانش دوست شه ها البته اونام عشق خودشون دارن دیگه ولی اصلا به این فکر نکن سنم بالاترو اینا این تفکرات برای عهددد بووووقههه 😆😆👌 ازدواجم میشه کنی چراکه نه 

خانوادشم مشکلی ندارن اگه ببینن یه عروس خفنو خوب گیرشون میاد والا

راضی ایی عزیزم؟ بنظر من توی زندگی این‌چیزا فراموش میشه از بس چیزای مهم تر و پیچیده تری وجود داره د ...

اره عزیزم خدا رو شکر راضی ام منم اول تردید داشتم به این ازدواج ولی الان زندگیم خیلی بهتر از جاری هامه که از شووراشون کوچیک ترن

2706