2737
2734

چجوری میشه باید چ کارهایی کرد ک نامزدتو مطیع خودت نگه داری و سراغ یکی دیگه نره 

امشب با خواهرشوهرم صحبت میکردیم بهم میگه تو اصلا ب داداشم اهمیت نمیدی در حالی ک از نظر خودم اینطور نیست

میشه مثال بزنید من ببینم چ کارهایی رو انجام میدم ک کجاها کم میذارم براش 

ممنون از پاسخ دهیتون  🌸🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی به خود طرف دارع ک چطوریه اخلاق و رفتارش

نامزدم تاحالا هیچی نگفته همیشه میگه تو خیلی خوبی

ولی من یکم تو جمع خجالتیم ولی بهش محبت میکنم احترام میذارم ابراز علاقه میکنم 

و خواهرشوهرم چند وقت ی بار میگه ک اینجوری کنی میره سراغ یکی دیگه 

و البنه همسرمم دوست نداره ک تو جمع بچسبم بهش اونم خجالتیه 

خانواده شوهر همینن پای شوهرتم تو تشت شیر ماساژبدی میگن برای پسرمون کم کردی بیخیال 

چی بگم والا اره درسته

ولی بعصی وقتا اینجوری ک میگن شک میوفته ب دلم 

میگم نکنه واقعا شوهرم بره سمت یکی دیگه 

الان همش پیش خودم میگم‌راجب این موضوع با شوهرم حرف بزنم 

بعد میگم ی وقت بدتر  آتو ندم دستش بره خیانت کنه بگه همه میدونن برام کم میزاری ...

2738
چرا همچین فکری میکنه خواهر شوهرت،؟ نکنه حرف میبره نامزدت؟ من پسر عموم بهم میگفت سردی بعد به خواهرشم ...

نه نامزدم خیلی کم حرفه و اصلا چیزی ب اونا نمیگه

امشب خواهرشوهرم میگفت فکر میکنی دیر دیر بیای خونه ما داداشم بیشتر عاشقت میشه ؟؟

منم گفتم چ ربطی داره خب باید اون بگه بیا خونمون ک منم برم دیگه نمیشه خودم خودمو دعوت کنم ک

چی بگم والا اره درسته ولی بعصی وقتا اینجوری ک میگن شک میوفته ب دلم  میگم نکنه واقعا شوهرم بره ...

بنظرم اصلا به حرفاشون توجه نکن من هیچی از محبت برای همسرم کم نذاشتم هرموقع هم دعوامون شده بااینکه تقصیر همسرم بوده اون داد وبیداد راه انداخته مادرشوهرم به اون نگفته ساکت شو به من گفته با زبون خوش جواب داد و بیدادشو بده (تو اون شرایط) بنظرم محبت زیادیم دل ادمو میزنه ادم همیشه صفر و صد نباشه حد وسطم قشنگه امیدوارم ی عمر با ارامش و عشق کنار همسرت زندگی کنی ولی از من به تو نصیحت به حرف خانواده شوهرت گوش نکن 

اول از همه به نظرم با خوهر شوهرت قطع رابطه کن 😁

چیزایی که بین دو نفره بینشونه همیشه نباید که ادم تو جمع کار خاصی بگنه

من هم با دوست پسرم خیلی رابطه خوبی داریم ولی خوشم نمیاد تو جمع برم هی بقل و ماچش کنم و به نظرم لوسه اینکار

مهم صمیمیت و اعتمادی هست که بین ما هست

نه نامزدم خیلی کم حرفه و اصلا چیزی ب اونا نمیگه امشب خواهرشوهرم میگفت فکر میکنی دیر دیر بیای خونه م ...

خیلی پروئه لطفا از الان مرز مشخص کن

مشکل زندگیت از الان مشخص شد 

خواهر شوهرت ادم فتنه وزندگی خرابکنیه خیلی بهش بها نده 

2706