2703
2553
شخص مد نظرم دوست داره بهش پیام بدم و یه خبری رو بهش بدم؟

بله منتظر شماست

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا بعضیا شدیددد اعتقاد پیدا کردن  طوری که تو تایپکی دیدم طرف میگفت من گریه کردم به خاطر حرفا ...

خب اونا دیگه زیادی جدی میگیرن

ولی منم اگه یکیشون اسم دوس پسرمو بگه اعتقاد پیدا می کنم😂😂

تا الان نشده ولی🤣🤣

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2456
۳ماه دیگه

الان پیش مامانم هستم چون تنهاست واسه همین خونه زندگیمو ول کردم اومدم پیشش، بنظرت تکلیف مامان چی میشه با رفتم؟ 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
میشه راجع به ازدواجم و همسر آیندم بگین؟ و سن بچه دار شدنم؟ و اینکه صاحب چندتا بچه میشم؟ ممنونم💌

۲۷سالگی ازدواج

همسرت کارمنده از فامیلتونه ۵ماه یا یک سال بعد ازدواج بچه پسر

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2714
رابطه منو دوستپسرم چی میشه؟بهم می‌رسیم یا جدا میشیم؟

جدا...

اسمم شهربانو لطفا بگو کی شوهر میکنم؟؟

۷ماه دیگه نامزد میکنی

الان پیش مامانم هستم چون تنهاست واسه همین خونه زندگیمو ول کردم اومدم پیشش، بنظرت تکلیف مامان چی میشه ...

خودش متکیه خودش میشه نگرانش نباش

2706