2137
2106
بپرس عزیزم

امروز یا این هفته بهمون پول میده؟ کار همسرم درست میشه؟ 

عضو گروه رز صورتی تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۰/۷/۱🍋🍐🍎🥑 وزن شروع ۵4. 🍎🍋 هدف اول52🍏🍇هدف دوم50 🍇🍏🥬🥒 هدف سوم ۴۸🥒🥬 .خواستن توانستن است💪💪💪
میشه راجع به ازدواجم و همسر آیندم بگین؟ و سن بچه دار شدنم؟ و اینکه صاحب چندتا بچه میشم؟ ممنونم💌

۲۷سالگی ازدواج

همسرت کارمنده از فامیلتونه ۵ماه یا یک سال بعد ازدواج بچه پسر

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

رابطه منو دوستپسرم چی میشه؟بهم می‌رسیم یا جدا میشیم؟

جدا...

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2149
اسمم شهربانو لطفا بگو کی شوهر میکنم؟؟

۷ماه دیگه نامزد میکنی

میشه بگی چه سنی ازدواج میکنم؟ فامیل یا غریبه؟ 

حس اون بهم چیه؟ من رو برای چی میخواد؟

کاربری دست دو نفره پس کارآگاه بازی در نیارید  ⁩          میشه برای موفقیتم و رسیدن به هدف هام دوتا صلوات بفرستید؟ خیلی ممنونم   داخل تاپیک های انگیزشی... حتماً تگم کنید 
الان پیش مامانم هستم چون تنهاست واسه همین خونه زندگیمو ول کردم اومدم پیشش، بنظرت تکلیف مامان چی میشه ...

خودش متکیه خودش میشه نگرانش نباش

2050
حسش بعد از پیامی که بهش میدم چی خواهد بود؟

خوشحال 

میخای ابراز احساس کنی؟

2087
خودش متکیه خودش میشه نگرانش نباش

میشه بگی چه سنی ازدواج میکنم؟ فامیل یا غریبه؟ 

حس اون بهم چیه؟ من رو برای چی میخواد؟

کاربری دست دو نفره پس کارآگاه بازی در نیارید  ⁩          میشه برای موفقیتم و رسیدن به هدف هام دوتا صلوات بفرستید؟ خیلی ممنونم   داخل تاپیک های انگیزشی... حتماً تگم کنید 
بپرس عزیزم

بچه کدوم شهرم؟؟

چند سالمه؟؟

کی و با کی ازدواج میکنم؟؟

تو رو خدا ازته دلتون دعام کنید تو همین سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🥺😭😭😭😭😭😭😭😭
2051