2157
2106

منم همینطور لایک

عضو گروه رز صورتی تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۰/۷/۱🍋🍐🍎🥑 وزن شروع ۵4. 🍎🍋 هدف اول52🍏🍇هدف دوم50 🍇🍏🥬🥒 هدف سوم ۴۸🥒🥬 .خواستن توانستن است💪💪💪

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

خب تفریحات جذاب

دانشجوی مکانیک😎/هم درس خونم،هم رتبه کنکورم سه رقمی بوده،پس اگه ریپتون میزنم یا جایی صحبت می کنم نه بیکارم نه علاف،این که میام سایت یه وقتا فقط به خاطر بی حوصلگیه،فقطم تاپیکای سوالای پزشکی میام یا مسائل حقوقی زنان/میدونم جمله های جالبی نبود ولی بعد از بحث با یه سری افراد اینا رو تصمیم گرفتم بنویسم😃/ریپلایم می کنی ادب داشته باش،همچین آدم مودبی نیستم😀/پروژه های دانشجویی مرتبط با گرایش جامدات اگه کمک خواستین بگین✋
اگه الان تایپک فال و دعانویس بود همه ادعای روشنفکری داشتن کی میخوان قبول کنین اعتقاد داشتن به این چی ...

محض تفریحه جدی نگیر

دانشجوی مکانیک😎/هم درس خونم،هم رتبه کنکورم سه رقمی بوده،پس اگه ریپتون میزنم یا جایی صحبت می کنم نه بیکارم نه علاف،این که میام سایت یه وقتا فقط به خاطر بی حوصلگیه،فقطم تاپیکای سوالای پزشکی میام یا مسائل حقوقی زنان/میدونم جمله های جالبی نبود ولی بعد از بحث با یه سری افراد اینا رو تصمیم گرفتم بنویسم😃/ریپلایم می کنی ادب داشته باش،همچین آدم مودبی نیستم😀/پروژه های دانشجویی مرتبط با گرایش جامدات اگه کمک خواستین بگین✋

خب یه حس شیشمی محض راستی آزمایی بگه اسم دوس پسر من چیه

2050
بپرس عزیزم

میشه راجع به زمان ازدواجم و نحوه آشناییم با همسرم بگید؟ و اینکه همسرم کیه؟ خوشتیپ هست؟! اولین بچه رو چند سالگی بدنیا میارم؟ و صاحب چندتا بچه میشم؟

تاپیکامم دوست ندارید نیاید کسی مجبورت نکرده
سلام میشه بگی کی زندگیم از بلاتکلیفی در میاد؟  

۳ماه دیگه

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2143
شخص مد نظرم دوست داره بهش پیام بدم و یه خبری رو بهش بدم؟

بله منتظر شماست

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
والا بعضیا شدیددد اعتقاد پیدا کردن  طوری که تو تایپکی دیدم طرف میگفت من گریه کردم به خاطر حرفا ...

خب اونا دیگه زیادی جدی میگیرن

ولی منم اگه یکیشون اسم دوس پسرمو بگه اعتقاد پیدا می کنم😂😂

تا الان نشده ولی🤣🤣

۳ماه دیگه

الان پیش مامانم هستم چون تنهاست واسه همین خونه زندگیمو ول کردم اومدم پیشش، بنظرت تکلیف مامان چی میشه با رفتم؟ 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2051