2137
2106

دوستان من امروز با پسری که دوسش داشتم قرار داشتیپم ولی از شانس بد باباش مارو دید اونم خیلی ترسید رنگش پرید خلاصه منو رسوند خونه هیچ خبری ازش نشد تا اینکه خودم تو اینستا پیام دادم که بابات چیزی گفت ؟ اما اصلا اینستا آنلاین نشده در صورتی که الان دیدم واتس اپش رو چک کرده آخرین بازدیدش ساعت ۳ بود، اصلا از وقتی پیام دادم نیومده اینستا به نظرتون چیکارکنم نمیتونمم این وقت شب زنگ بزنم این کارش نشونه بدیه؟

تو اینستا آنلاین نشده ولی واتس آپ شده

ک ایطور

بزار دیگه فردا 

خودش احتمالا خبری میده

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

به دلت بد راه نده دختر که نیست بگی باباش بلایی سرش اورده پسرا پررو تر از این حرفان محلش نذار تا خودش پیام بده

وقتی لایکم میکنید حتی به خودم زحمت نمیدم ببینم کدوم حرف گهربارمو لایک کردین 😐👋 
2050

فک کنم باباش کشتتش🥵

دانشجوی مکانیک (گرایش جامدات)😎/💫گرایش جامدات غیر رسمی البته💫/کمک نرم افزاری تو زمینه نرم افزارای جامدات کسی خواست بگه/❤من همانم که تویی از همه عالم جانش❤🥰/اگه رک بودنم ناراحتتون می کنه لطفا ریپ نزنید،حوصله بحث ندارم👌
مذهبب نیست ۲۵ سالشه ولی از باباش حساب میبره

دیگ اصلا بش زنگ نزن پیامم نده اگه پسری دختری روبخواد خودش سفت و سخت پیگیرمیشه واین ک پیگیری زیاد یه دختر از چشم میندازدش 

2183
مذهبب نیست ۲۵ سالشه ولی از باباش حساب میبره

ببین به نظرم کلا ولش کنی بهتره

هم ۲۵ سالشه هم نمیتونه بگه دوست دختر داره

به نظرم وابسته هست

شایدم دارم قیمه هارو میریزم تو ماستا

فقط یه پیام دادم اگه فردا زنگ بزنم بده؟

به نظر من نزنی بهتره خیلی 

همسرمن مذهبی هم بود تو ی سن خیلی کم تصمیم ب ازدواج گرفت با وجود مخالفت شدید خانوادش ازدواج کرد من فک میکنم هیچ چیز مانع یه پسر نمیتونه بشه 

همچین بچه ننه ای رو میخوای چیکار؟؟؟؟؟

این ک ی خانواده ای این چیزا توشون نباشه خیلی عالیه عزیزم ربطی ب بچه ننه بودن نداره هاااا 

اما خب باید از خواستشم هم دفاع کنه و بیاد برا ازدواج جلو 

دوست مخالف نداشتن بدنیست