2737
2739

دوباره جنگ و دعوا سر دوست پسر دختر همسایمون شروع شد دیگه تا صبح ادامه داره پنبه گذاشتم تو گوشام ولی وحشتناک صداش میاد آخه شما نمی‌فهمید مردم خوابن داداشم کلاس دومیه فردا ساعت هشت باید بره مدرسه از خواب پریده حالا هیچ که خیلی ضرر زدن بهمون😐تو رو خدا سر صداتون رو کم کنید من ساعت ۵ و نیم شیفتم😐همیشه هم مثل تو اتاق من و داداشم دعوا میکنن به نظرتون با مشت بزنم توی دیوار صداش بره اونور ساکت میشن؟

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر ببخشيد داداش كلاس دومتون حضوري ميره مدرسه؟؟ همه. مدارس حضورين؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
کلاسشون ۷ نفره است میتونن برن

مدرسه غير دولتي؟؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
آره بزن و همین حرفها رو بهشون بگو. خدا رو شکر کن ک فقط صدای صحبت میاد. 

معذرت می‌خوام چون آپارتمانی صدای باد معده هم میاد چه برسه فحش و اینا کلافه شدیم یه ماهه آپارتمان به خاطر پمپ ایشون شده دریای مدیترانه 😐

پمپش آب میریزه طوری که دخترشم  ماشین رو میزنه توی کوچه

اره 

اوكي ممنون عزيزم

معذرت می‌خوام چون آپارتمانی صدای باد معده هم میاد چه برسه فحش و اینا کلافه شدیم یه ماهه آپارتمان به ...

شما هیچ اعتراضی نمیکنید؟ بهش بگید میدونی چقدر آب درطول روز اصراف میشه؟ ب خدا گناه دارن آدمهایی ک درطول 24ساعت فقط چندساعت آب دارن. همسایتون خیلی بی فکر هستن 

خدایا شکرت 
شما هیچ اعتراضی نمیکنید؟ بهش بگید میدونی چقدر آب درطول روز اصراف میشه؟ ب خدا گناه دارن آدمهایی ک درط ...

کو گوش شنوا صاحب خونه قبلیش تازه خونه رو فروخته مشاوره جدیده رو نداریم یه خانم مطلقه که همش دنبال مزدا هست و دختراشم مثل خودش  😐😔

بهش میگی خویش کن پمپتو میگه من مستاجرم 😐آخه تو داری از پمپ استفاده میکنی یا صاحب خونه تازه مامانم دلش سوخت یه گاز نو داشتیم دادیم بهش بدون پول ببخشید ریده تو گازه شیشه اسم شکونده دوست دارم خفه اش کنم به خدا بهش گفتم گاز رو نیاز دارم گفت چه غلطا مال خودمه😐😔

به سرم میزنه برم چهار چرخ ماشین دخترشو پنچر کنم😐

کو گوش شنوا صاحب خونه قبلیش تازه خونه رو فروخته مشاوره جدیده رو نداریم یه خانم مطلقه که همش دنبال مز ...

وااای دختر چقدر بهش رو دادین. خیلی جدی باهاش صحبت کنید میتونید برید بنگاهی ک قرارداد بستن پیگیری کنید. باکه ب خودشون بیان و از عشق و حالشون بزنن پمپ رو درست کنن

خدایا شکرت 
2706