2137
2106

بچه ها ما یه فامیلی داریم الان 90سالشه 

میگه وقتی جوون بوده یعنی حدود 14 ساله شوهرش میدن 

خانواده شوهرش پر جمعیت بودن 

دختر هم نداشتن 

همه کارها گردن این طفلک بوده 

میگه هر روز اندازه سی نفر ظرف بوده فکر کن صبح ظهر شب 

ادامش پست بعد

نصفه شبی زود بگو دیگ

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

نگو میترسم تازه خواب بد دیدم نتونستم دوباره بخوابم

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2149

عروس بله رو میگی یا واست فرش قرمز بندازم

تیکر تولدمه🎉🎉🎉🎉  نامه ای برای دختر آیندم: همه ی آدما عاشق هستن ولی بیشترشون هوس زودگذره تو عاشق باش دختر قشنگم دختر قشنگم عشق مثل فیلم ها نیست عشق همانطور که شیرین است قطره های تلخی هم دارد عشق به قیافه توجه نمیکند دختر قشنگم عشق به ضربان قلبت توجه میکند اگر عشق نبود علم هم نبود هیچوقت فراموش نکن دخترکم بزرگترین عشق عشق خدا به ماست و بعد از آن بزرگترین عشق، عشق من به تو است هرجا تاپیک جنسیت از سونو دیدین تگم کنین 💋💋💋💋💋💋

نگووو

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!
عروس بله رو میگی یا واست فرش قرمز بندازم

زیر لفظی میخواد

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2050

میگه من یکماه اینکارها رو کردم جوری که دستام شده بود مثل کارگرهایی که با داس گندم میکنن 

میگه یه رو حالم بد شد کلا ظرفهای صبح و ظهر مونده. بود 

مادر شوهرم تا دوساعت دیگش میومد 

میگه ولی نا نداشتم پاشم

میگه یهویی گفتم خدایا من نیم ساعت استراحت کنم بعدش ظرفها را میشورم  میگه بعد نیم ساعت پاشدم دی ...

لابد یه جن اومده ظرفارو شسته😐😂

مگه داریم‌مگه میشه😐

به آینده هنوز امید دارم💜
2143

چه جن با سلیقیه ای میدادن لباس ها هم اتو میکرد 😐😐😐😐😐😐😐😐😐

تیکر تولدمه🎉🎉🎉🎉  نامه ای برای دختر آیندم: همه ی آدما عاشق هستن ولی بیشترشون هوس زودگذره تو عاشق باش دختر قشنگم دختر قشنگم عشق مثل فیلم ها نیست عشق همانطور که شیرین است قطره های تلخی هم دارد عشق به قیافه توجه نمیکند دختر قشنگم عشق به ضربان قلبت توجه میکند اگر عشق نبود علم هم نبود هیچوقت فراموش نکن دخترکم بزرگترین عشق عشق خدا به ماست و بعد از آن بزرگترین عشق، عشق من به تو است هرجا تاپیک جنسیت از سونو دیدین تگم کنین 💋💋💋💋💋💋

مادر شوهر میاد خونه هیچی نمیگه 

این می‌فهمه مادرشوهره از ما جرا خبر نداره 

میگه بعد اون  رفتم پیش این رمالا 

که گفتن چندتا اجنه داری که بهت کمک میکنن 

برام جالب بود گفتم بگم بهتون

2051