2733
2734

میگن خواب مثل مرگه ولی خوابهایی که می بینیم دقیق مثل واقعیت نیست من همیشه خونمونو جور دیگه ای تو خواب می بینم که یکم به واقعیت شبیهه البته. کوچه خیابونها جاهایی که همیشه میریم و میایم جور دیگه ای هستن.به نظرم وقتی مردیم همه چیز رو کامل ازین دنیا یادمون نمیاد

چ بهتر یاد این بدبختی ها بیفتیم ک چه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من کلا میترسم به این چیزا فکر کنم نبودن منو دیونه میکنه

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
عزیزم تموم چیزها مثل فیلم فک کنم میبینی کتاب ۳دقیقه در قیامت دانلودش رو رایگان گذاشتن بخون دنیای بعد ...

ترسناک نیست؟

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
به نظرم بعد مرگ فقط کلیات یادمونن و چیزایی که خیلی خیلی برامون مهم بودن یا استرسش رو داشتیم

وای خدا ینی برا من ک امیر انقد مهمه و دنیام بالای خیالش سوخت بعد مرگمم یادش می مونم اونجا میسوزم  

من کلا میترسم به این چیزا فکر کنم نبودن منو دیونه میکنه

عزیزدلم چه بخوایم چه نخوایم یه روز میمیریم انشالله که 1000سال زنده باشی ولی بعدش چی خیلی زود میگذره و عین این مدت از زندگیت که گذشت 

مهم اینه ادم خوبی باشیم نیکی کنیم خداروعبادت کنیم و گناه نکنیم تا بعد از مرگ یه جای خوب باشیم و زندگی ابدیمون به بهترین شکل باشه گلکم😘😘😘😘😘

نه تبدیل میشیم به خاک و گیاه و درخت و این چیزا. درخت حافظه داره بنظرت

من قبول ندارم به درخت تبدیل بشیم. به نظرم فقط چیزای مهم مثل یه عشق شدید قلبی به همسر یا نگرانی و علاقه به فرزند اینا یادمون می مونه

2706