2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم فقط شیر خودتو میخوره؟

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2714

اگه فقط شیر خودتو میخوره خوبه ولی حواست باشه گرسنه نباشه یوقت شیرت کافی نباشه چون وزن نمیگیره

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
گاهی کمکی شیرخشک میدم

خوبه اگه کمک میدی 

بچه اولته؟

والا دقیق سر در نمیارم ولی با توجه ب اینکه مقدار زیادی از وزنش تو هفته های ابتدایی کم میشه و دوباره بر میگرده بنظرم خوب باشه

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

بچه من روز سوم زردی گرفت سه روز ریز دستگاه بود کل سه روز رونخوابیدم هی میذاشتم زیر دستگاه باز بیدارش میکردم دو ساعت شیرش میدادم باز تو دستگاه میذاشتم باز تایمش که تموم میشد شیرش میدادم اینقدر شیرش دادم که هفت روزه یک کیلو اضافه کرد.  هم دهنش به سینه میرفت میمکید منم فکر میکردم چقدر گرسنه هست طفلی. نگو که بچه ها به صورت غریزی میمکند.