2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مهندسی پزشکی میشه از دانشگاهش بگی اگه حوصله داری😭

خوابگاه داره برای دخترا ولی بنظرم اگه شهر خودت م پزشکی داره مدرک دیپلمتو ببر همینطوری ثبت نام کن سخته برات هم از نظر شهریه هم رفت و آمد

2714

بعد تا به آب و هواش و فرهنگ جدید عادت کنی شاید احساس غربت کنی ماه های اول. من خودم یکی از بهترین دانشگاه های مازندران شبانه قبول شدم ولی از رشته ای که قبول شدم مطمئن نیستم زیاد حالا شاید غیرانتفاعی شهرمو برم🙎

بعد تا به آب و هواش و فرهنگ جدید عادت کنی شاید احساس غربت کنی ماه های اول. من خودم یکی از بهترین دان ...

اره از همین میترسم😢

آدماش خوبع؟فضای شهر؟

من میخوام دوباره کنکور بدم،بجای امن و خوب باشه،با ادمای سر به راه ،سعی میکنم با بقیه مشکلاتش بسازم😢😢

میدونی کجای شهره؟

خارج شهره؟

اره از همین میترسم😢 آدماش خوبع؟فضای شهر؟ من میخوام دوباره کنکور بدم،بجای امن و خوب باشه،با ادمای ...

بله آدماش خوب و خون گرمن میتونی کلی رفیق پیدا کنی شهرشم یه شهر توریستیه تقریبا مسافر زیاد داره به دریا هم نزدیکه خوابگاهم درست بغل دانشگاست البته یه دانشگاه آزاد دقیقا کنارش داره. از نظر مکانی هم خیالت راحت دانشگاه تو یکی از خیابون های خود نور هست میتونی سایت دانشگاه رو سرچ کنی محیطشو ببینی

2706