2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم روان قبول شدم به نظرم به تلاش و پشتکار خود آدم بستگی داره.....

اصلا هم به حرف کسایی که میگن بازار کار نداره گوش نده که دور و برم دیدم هر کی واقعا درسشو خونده براش بازار کار بوده.....

منم روان قبول شدم به نظرم به تلاش و پشتکار خود آدم بستگی داره..... اصلا هم به حرف کسایی که میگن باز ...

اره علاقه وحشتناکی میخاد وپول فراوون برای کارگاه رفتن

اقایون درخواست دوستی ندن  
اره علاقه وحشتناکی میخاد وپول فراوون برای کارگاه رفتن

بله دقیقا علاقه ی وحشتناک رو به شدت قبول دارم😅  

استخدام هم میشه شد توی کانون و بهزیستی و بقیه ی مراکز.....من استخدامی رو بیشتر دوست دارم تا مطب زدن 

بله دقیقا علاقه ی وحشتناک رو به شدت قبول دارم😅     استخدام هم میشه شد توی کانون و بهزیست ...

دست منو بگیرپس😖انگیزه ندارم برای استخدامی اینا البته چند واحدم مونده تا فارغ شم

اقایون درخواست دوستی ندن  
2738
دست منو بگیرپس😖انگیزه ندارم برای استخدامی اینا البته چند واحدم مونده تا فارغ شم

وای دانشجوی روانشناسییینن  کجا میخونین؟

مراکز که خیلییی متنوعه هم تو بهزیستی و کانون های اصلاح و تربیت هم مرکز زنان و دختران بی سرپرست هم مدرسه ها هم بیمارستان ها هم زندان ها و بازپروری ها و آسایشگاه ها ، پیش سالمندان.....

با ادمای کدوم مرکز بیشتر میتونین ارتباط بگیرین خیلی واقعا به کمک نیاز دارن همشون  احساس میکنم خیلی تنهان  

وای دانشجوی روانشناسییینن   کجا میخونین؟ مراکز که خیلییی متنوعه هم تو بهزیستی و کانون های اصل ...

اره فداتشم

ازاد کرج میخونم قربونت اصلا امیدی ندارم

اقایون درخواست دوستی ندن  
اره فداتشم ازاد کرج میخونم قربونت اصلا امیدی ندارم

عههه موفق باشین خیلییی  روانشناسی تا دکترا خونده شه خیلی درامد میتونه داشته باشه همونطوری که گفتین......

انشاءالله هر چی که هم دوست دارین و هم به صلاحتونه پیش بیاد  

عههه موفق باشین خیلییی   روانشناسی تا دکترا خونده شه خیلی درامد میتونه داشته باشه همونطوری که ...

فداتشم گلم

راستش بودجه خوندن ندارم دیگه وعلاقه ادامه دادن نیست مگر با همین لیسانس کار پیدا شه

ان شاالله توهم عالی ترین بشی تو رشتت

اقایون درخواست دوستی ندن  
فداتشم گلم راستش بودجه خوندن ندارم دیگه وعلاقه ادامه دادن نیست مگر با همین لیسانس کار پیدا شه ان ش ...

سلامت باشیین  😍

انشاءالله که کار پیدا میشه 🤩

وایییی مرسیییییییی چه دعای قشنگییییییی ممنونم خیلی خوشحال شدم🤩💕💕