2733
2734
قبل باهاش دوست شده بودی؟

اره ولی نه صمیمی باهاش کلش بازی میکردم و در حد بسکتبال بازی کردن و اینا یه جور دوستی سالم بود ولی بعد دو سه هفته ازاراش شروع شد

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
اره یک بیشعوریه  با خودم گفتم بگم میدونم می هستی شماره ناشناس دیگه جواب نمیده ولی خب از یه طرف ...

نه بهش بگو میدونم تو هستی دس از سرم برنداری به جرم مزاحمت میرم پلیس خبر میدم خوب کارش بده

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بهش بگو میدونم تو هستی دس از سرم برنداری به جرم مزاحمت میرم پلیس خبر میدم خوب کارش بده

کارش خیلی بده پیام بد میده خیلی بد 😑

خب میدونه من کاری ازم برنمیاد🥲

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
کارش خیلی بده پیام بد میده خیلی بد 😑 خب میدونه من کاری ازم برنمیاد🥲

تقصیر خودته نقطه ضعف نشون دادی 

همون پیام ها رو نشون برادرت بده دهنشو سرویس کنه

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
2728

شمارت رو عوض می کنی؟ از کجا دوباره گیر میاره. به مادرت و خانوادت بگو شماره ات رو بهش ندن. این ادم اختلال شخصیت ضداجتماعی داره. با مادرت بشین یه روز جدی درباره اش صحبت کن

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
تقصیر خودته نقطه ضعف نشون دادی  همون پیام ها رو نشون برادرت بده دهنشو سرویس کنه

نزار اذیتت کنه حالت بعدا بد میشه کارهای وحشتناک دیگه ای میکنه اگه بهش رو بدی

تقصیر خودته نقطه ضعف نشون دادی  همون پیام ها رو نشون برادرت بده دهنشو سرویس کنه

عه راس میگی😳😳😳چرا به فکر خودم نرسید پیام نشون بدم😳😳😳

خیلییی...اصلا یه روانی ای بود الان میترسم دردسر درست کنه برام مثلا میدونست من وقتی خونه تنهام پر رو ...

این فک کنم ده سالش بیشتر نباشه خودت جند شالته

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
2738
شمارت رو عوض می کنی؟ از کجا دوباره گیر میاره. به مادرت و خانوادت بگو شماره ات رو بهش ندن. این ادم اخ ...

نمیدونم چه مرگشه 

این بار واقعا معلوم نیست شمارمو از کجا اورده 

مامانم طرف اونه😑

عه راس میگی😳😳😳چرا به فکر خودم نرسید پیام نشون بدم😳😳😳

یه رمانی خوندم تقریبا مثل این ماجرای تو 

پسره از ضعف دختره سواستفاده میکنه و کار به جاهای باریک میکشه...

نمیخام زیاد بترسونمت ولی باور کن این مریض روانی هرچی از دستش میاد 

نزار اذیتت کنه حالت بعدا بد میشه کارهای وحشتناک دیگه ای میکنه اگه بهش رو بدی

نه بابا من کلا شیش ماه دیدمش بعدم قطع رابطه کردماصلا جایی که این بود نرفتم خودش اون ذاتشو رو کرد

این فک کنم ده سالش بیشتر نباشه خودت جند شالته

نمیدونم تازه رفته تو بیست سالگی یا بیست سالگیشو تموم کرده 

من یه بدبخت ۱۶ساله ام که میدونه سنم کمه کاری ازم بر نمیاد😑

نمیدونم تازه رفته تو بیست سالگی یا بیست سالگیشو تموم کرده  من یه بدبخت ۱۶ساله ام که میدونه سنم ...

اسگل مسگله شاید🤣

ٍ بهِ نآمِ بآلآ سَری ٍ🌙⭐️♥️   خداجونم خودت بساز تو بسازی قشنگ تره🌈♥️
نه بابا من کلا شیش ماه دیدمش بعدم قطع رابطه کردماصلا جایی که این بود نرفتم خودش اون ذاتشو رو کرد

نه منظورم تو نبود که بری خونشون و اینا 

گلم منظورم ازت سواستفاده میکنه روحیتو خدشه دار میکنه حالا فعلا با کار های ریز شروع کرده فردا دردسرهای بزرگ درست میکنه 

برای حل مشکلت ۵تا صلوات هدیه به تو میفرستم  

2706