2726
وای خودم اینجا ترسیدم چه برسه به شما اصلا در رو براش باز نکن خب به پدرت بگو

خب من میام بگم اون ماجرا رو برعکس میکنه به مامانم میگه 😐

با یه گله از دوستاش میومد جلو در خونمون یعنی زهره ترک میکرد ادمو بعدم میگقتم نکن میگفت کیف میده😑

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
بابام با باباش دوسته اینم باباش یه ادمیه که این پسره رو حتی تو کار خلاف حمایت میکنه  انقد خودش ...

نه گلی اگه محکم به پدرو مادرت بگی قبول میکنن مثلا بگو اگه شما جلوش در نیاید خودم مجبور میشم شکایتش کنم یعنی پدرت دوستش براش مهمه یا دخترش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من میام بگم اون ماجرا رو برعکس میکنه به مامانم میگه 😐 با یه گله از دوستاش میومد جلو در خونمون ...

اه چه ادم نچسبیه یعنی چی حال میده خاک تو سرش فک کنم مامانت یکم زیادی بهش اعتماد کرده

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
عجب چه ادمیه بزن دهنشو سرویس کن تا از این غلطا نکنه

طرف خوله همیشه یه جایش زخمیه یه تولد رفتیم وسط تولد با سر خونی اومد همه رو سکته داد رفته بود تو کوچه با داداش دختری که تولدش بود دعوا کرده بود شیشه زده بود اون تو سر این اومده یود میخندید هدفش بهم زدن تولد بود 🥲من چجوری با این دعوا کنم😐😶

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2728
طرف خوله همیشه یه جایش زخمیه یه تولد رفتیم وسط تولد با سر خونی اومد همه رو سکته داد رفته بود تو کوچه ...

وااای خدا این یه مریض روانیه یوقت باهاش تنها نشی  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
نه گلی اگه محکم به پدرو مادرت بگی قبول میکنن مثلا بگو اگه شما جلوش در نیاید خودم مجبور میشم شکایتش ک ...

میدونم من براش مهمم ولی این پسره خیلی زرنگه باورم کنن نظرشونو بر میگردونه الان به داداشم گفتم مزاحم میشه داداشم میگه ولش کن دیوونه است ولی این اونقد روانیه بیاد دردسر بسازه برام

اه چه ادم نچسبیه یعنی چی حال میده خاک تو سرش فک کنم مامانت یکم زیادی بهش اعتماد کرده

اخه نمیدونی چقد تو جمع خودشو اقا نشون میده😳

ولی در تنهایی اصلا شیطان رجیم هست😐مننننن شناختمش 

این مامانمم هی بهش میگه پسرم پسرم😐

اخه نمیدونی چقد تو جمع خودشو اقا نشون میده😳 ولی در تنهایی اصلا شیطان رجیم هست😐مننننن شناختمش  ...

چقدر خوب توصیفش دادی 

خب تهدیدش کن بزار بترسه بگو شکایتت میکنم چون شمارمو دادی به دوستات یا مثلا شکایتت میکنم بخاطر ازار دادنم...

وااای خدا این یه مریض روانیه یوقت باهاش تنها نشی    

میگم که دو ساله هر جا هست من نمیرم ...

الان قفلی زده دردسر درست کنه برام 

روانیه کلا بیین یه صحنه ای بود انقد ازش خون رفته بود ریخته بود رو داداش دخترها فک میکرد زده داداش دختره رو کشته ولی اون بی هوش کرده بود خودش زخمی بود خون خودش بود بعد با اون همه خون میخندید هیچوقت یادم نمیره 🥲👌🏻

میگم که دو ساله هر جا هست من نمیرم ... الان قفلی زده دردسر درست کنه برام  روانیه کلا بیین یه ...

صحنه وحشتناکیه حتی فکر کردن بهش ترسناکه 

چندسالشه؟

چقدر خوب توصیفش دادی  خب تهدیدش کن بزار بترسه بگو شکایتت میکنم چون شمارمو دادی به دوست ...

مشکل اینکه این اقا ۲۰سالشه به شدت موذی و با سیاست 

من یه بچه۱۶ساله خنگگگگگ😐

میدونه کاری ازم بر نمیاد 😐 شمارمو چند بار داد هی شمارمو عوض کردم الان هی پیام های انحرافی و حاشیه میده بلاک میکنم باز میاد 

اصلا نمیدونی چجوریه یه شیش ماه فقط دوست بودم باهاش فهمیدم یه جای کارش میلنگه ازار داره

صحنه وحشتناکیه حتی فکر کردن بهش ترسناکه  چندسالشه؟

وای داغون بود من تنها بودم مامان بابام و داداشم نیومدن شانس اوردم داداشم اومد دنبالم مامانم میفهمید تو یه تولد یه همچین اتفاقی افتاده اونم تولد بچه دوستاش عمرا میذاشت دیگه تا اخر عمرم برم تولد 

اسن خرداد تولدش بود ما رو دعوت کرد نمسدونم بیست سال کامل تموم کرده یا وارد بیست سال شده 

اون موقع چند ماه یعد این بود که ازش فاصله گرفتم کلا هسجده نوزده سالش بود 

مشکل اینکه این اقا ۲۰سالشه به شدت موذی و با سیاست  من یه بچه۱۶ساله خنگگگگگ😐 میدونه کاری ازم ...

۲۰ سالشه 

فکر کردم ۱۵ ۱۶ سالشه اه چه ادم بدیه خوب یعنی نمیتونی هیچ کاری کنی از شرش راحت بشی؟

وای داغون بود من تنها بودم مامان بابام و داداشم نیومدن شانس اوردم داداشم اومد دنبالم مامانم میفهمید ...

قبل باهاش دوست شده بودی؟

۲۰ سالشه  فکر کردم ۱۵ ۱۶ سالشه اه چه ادم بدیه خوب یعنی نمیتونی هیچ کاری کنی از شرش راحت بشی؟

اره یک بیشعوریه 

با خودم گفتم بگم میدونم می هستی شماره ناشناس دیگه جواب نمیده ولی خب از یه طرف میگم ممکنه خول بازی در بیاره

2706