2410
2553
بهترین کار عمرم این بود برا این کار مشاور گرفتم

من ک گرفتم چ گلی ب سرم زد برام......د🤦🏻‍♀️

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
گفتی چند ساعت راهه؟! ارزش نداره بخوای تنها بری و برگردی.مگه اینکه کلا با پرواز بری 

۲۸ساعت 

بار اول با بابام میرم 

بار دوم هم شوهرم فک کنم دیگ ایرانه ترم ۲ هستش با شوهرم میرم برگشتشم بابام میاد دنبالم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
قبلا رفتید چابهار؟!راهها رو میشناسید؟!

اره برا تفریح رفتیم شوهرمم ک خودش دانشجو اونجا بوده میگه منطقه امنیه و ناموس پرستن وگرنه نمیذاشت برم میگه مثلا بلوچ ها مثل چشاشون مواظب زن و ناموس مردمن فرق نمیکنه تو بلوچی یا نیستی 😁

2714

تو سایت سنجش شرایط تغییر دانشگاهو گفته حتما برو بخون

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
من چابهار قبول شدم ۲۸ساعت راهه ولی اینقد شوق دارم که نگو یعنی میشه من پام برسه چابهار فک کنم پام برس ...

پیشا پیش خوش اومدی🤩تنها مشکلش گرمیشه

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
دانشکدشون باحاله،رو ب ساحل و ترو تمیز.ولی از لحاظ فرهنگی برات سخت میشه فکر کن کشورای پاکستان یا افغا ...

یکم شاید غذاها مثل پاکستان باشن ولی خدایی افغانستان دیگه نه😂سمت سیستان شبیه افغانستانه بلوچستان اینطور نیست

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
یکم شاید غذاها مثل پاکستان باشن ولی خدایی افغانستان دیگه نه😂سمت سیستان شبیه افغانستانه بلوچستان این ...

خودم ک نرفتم طبق تحقیقاتی ک داشتم ب این نتیجه رسیدم،😅

خدایا شکرت  
منم خیلی دوس داشتم چابهار رو بزنم چون مطمینم قبولیم صد درصد بود ولی متاسفانه آدم ترسویی هستم و اصلا ...

مگ پوشش ما چشع🙄

جگر گوشه ی من عزیزترز جان مادر بعد یکسال چها ماه انتظار امدی تو دل من فدای تو بشم نازنیم❤🥺 انتظار خیلی سخته خدایا دامن منتظرا سبز کن🤲👶 ۱۶ اسفند بود که فهمیدم تو دلم لونه کردی و خدا دوباره تورو بمن داده🤲😭خدای مهربانم شکرت🤲❤ اگروواقعا از ته قلبت چیزیو از خدا خاستی بدون اجابت میکنه دیر یا زود ولی اجابت میکنه چرا که خودش گفته مرا بخوانید تا اجابت کنم❤🤲
خودم ک نرفتم طبق تحقیقاتی ک داشتم ب این نتیجه رسیدم،😅

اها😂فقط غذاهامون شبیه هند و پاکستانه وگرنه چابهار کلا شهر بروزیه ترسناک و اینام مثل ایرانشهر و خاش نیست خیلی شهرآرومیه 

2706