2726
همینو بگو😢😢 اول یزد زدم بعاد مشهد بعد اصفهان بعد شمال همش میگفتم همون یزد قبول میشم

امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیفته حتما به صلاحت بوده

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بالاخره بجایی از این زندگی باید مستقل باشی

باید یروزی یاد بگیری حداقل روپای خودت وایسی

باید بدونی نمیتونی همیشه پیش عزیزترین آدمای زندگیت بمونی

برای موفقیتت سختی کشیدن لازمه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728
واقعا؟

بله واقعا 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
جدی تو رفتی میشخ برام توضیح بدی تورو خدا توروخدا توروخدا

ن نرفتم ولی خیلی تحقیق کردم راجع ب دانشکده علوم و فنون دریایی،همه چیزی اوکی بود ولی برا مسافت بخوای با اتوبوس بری سخته چون همه لباس محلی و لهجه(یه کم ترسناکه)،خود چابهارم پرواز ندارع باید بری کنارک ک حدودا یه ربع بیست دقیقه فاصله است.من برا همین ارشد رو راحت میاوردم ولی انتخاب نکردم.از لحاظ بازار بخوای مثلا مانتو بگیری خیلی خیلی کم،ببشتر لباس محلی دارن.ولی مردمانش خونگرم ومهربانن.

خدایا شکرت  
بغضم گرفته😢 از اینکه خانوادم این‌همه ازم دور میشن😢

میگذره نهایتا انتقالی میگیری

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
من با نژاد و فرهنگشون مشکلی ندارم من خیلی ساکتم اینقد ک شوهرم راضی شده یعنی کلا اینقد صدام در نمیاد

منم خیلی دوس داشتم چابهار رو بزنم چون مطمینم قبولیم صد درصد بود ولی متاسفانه آدم ترسویی هستم و اصلا نمیتونم با پوشش اون مناطق کنار بیام.

خدایا شکرت  
2706