2137
2106

کدوم مشکلات کمتری دارن ا؟؟

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

هر کدوم نگا کنی یه جور مشکل دارن

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2149
پولدار بودن😂

راست گفتی والا

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو
مرد

منم این فکر رو دارم نسبت به زن مشکلات کمتری داره

2050

فکر اینکه بخوام مرد باشم سکته ام میده همون جنسیت خودمو دوست دارم  

فقط 50 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔
هر دو به یک اندازه مشکلات و سختی هایی دارن

حس میکنم بیشتر مشکلات رو یه زن داره...

مرد فقط کار میکنه...

هیچکدوم هم اگه داشتیم بهتر بود...

ولی سخت آرزومندم اونی که قانون گذاشت که زایمان سزارین اختیاری نباشه...اون دنیا سه قلو طبیعی زایمان کنه...چون مطمئنم یه مرد این قانون رو تصویب کرده...و باقی مردها هم رای مثبت دادن....

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.
2143
فکر اینکه بخوام مرد باشم سکته ام میده همون جنسیت خودمو دوست دارم    

نه منظورم تغییر جنسیت دادن نیست منظورم مشکلات زندگی رو

زن بودن خیلی سخته،ولی خیلی خوشحالم که زنم

‏لطفا به چيزهايي كه خودتون تو انتخابش نقشي نداشتين افتخار نكنيد. ماه تولد، نژاد، قد... به شعورتون افتخار كنيد، به تعداد كتابايي كه خونديد، به شخصيت منحصر بفرد، اصالت، مهربوني.
هیچکدوم هم اگه داشتیم بهتر بود... ولی سخت آرزومندم اونی که قانون گذاشت که زایمان سزارین اختیاری نبا ...

مرد سه قلو بیاره😐😂

فقط 50 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔

مرد بودن

روزی هزار بار ارزو میکنم کااااش مرد بودم 

فقط 38 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر  جای دنیایی دلم اونجاست...❤️💙                               تیکر بارداری نیست...
1718