2157
2106

یکی میگه گرمی بخوره زن دختر میشه یکی میگه سردی بخوره زن دختر میشه نفهمیدم 

تیکر تولدمه🎉🎉🎉🎉  نامه ای برای دختر آیندم: همه ی آدما عاشق هستن ولی بیشترشون هوس زودگذره تو عاشق باش دختر قشنگم دختر قشنگم عشق مثل فیلم ها نیست عشق همانطور که شیرین است قطره های تلخی هم دارد عشق به قیافه توجه نمیکند دختر قشنگم عشق به ضربان قلبت توجه میکند اگر عشق نبود علم هم نبود هیچوقت فراموش نکن دخترکم بزرگترین عشق عشق خدا به ماست و بعد از آن بزرگترین عشق، عشق من به تو است هرجا تاپیک جنسیت از سونو دیدین تگم کنین 💋💋💋💋💋💋

عزیزم گرمی پسر 

سردی دختر

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

هر چی خدا بده ولی سه ماه قبل حاملگی رژیم دختر بگیری مثلاً لبنیات و سردی زیاد استفاده کن و گوجه 

وقتش شده بود که دیگه امضام عوض کنم و بگم نشد که بشه ارزوم برآورده بشه من خانم معلم نشدم و این حسرت تا ابد تو دلم میمونه

سردی دختر،گرمی پسر.چند روز قبل و بعد تخمگذاری شانس دختر،زمان تخمگذاری پسر

💜گروه رز بنفش💜 وزن اولیه ۸۲     وزن فعلی ۸۰/۳۰۰   ،هدف اول ۷۷   🔒هدف دوم ۷۴   🔒هدف سوم ۶۹  🔒هدف پایانی 64  🔒
2050
جنسیت که با پدره. فک کنم همسرت باید بخوره 

جنسیت با پدره درسته،ولی شرایط بدنی خانوم هم تاثیر داره ک محیط قلیایی باشه یا اسیدی ک کدوم اسپرم لقاح پیدا کنه.پس در نتیجه برا دختر سردیجات،پسر گرمیحات.

💜گروه رز بنفش💜 وزن اولیه ۸۲     وزن فعلی ۸۰/۳۰۰   ،هدف اول ۷۷   🔒هدف دوم ۷۴   🔒هدف سوم ۶۹  🔒هدف پایانی 64  🔒
فقط به شوهرت گرمی بده

شوهر ندارم بابا سولای نصف شبی

تیکر تولدمه🎉🎉🎉🎉  نامه ای برای دختر آیندم: همه ی آدما عاشق هستن ولی بیشترشون هوس زودگذره تو عاشق باش دختر قشنگم دختر قشنگم عشق مثل فیلم ها نیست عشق همانطور که شیرین است قطره های تلخی هم دارد عشق به قیافه توجه نمیکند دختر قشنگم عشق به ضربان قلبت توجه میکند اگر عشق نبود علم هم نبود هیچوقت فراموش نکن دخترکم بزرگترین عشق عشق خدا به ماست و بعد از آن بزرگترین عشق، عشق من به تو است هرجا تاپیک جنسیت از سونو دیدین تگم کنین 💋💋💋💋💋💋

باید شوهرت بخوره هرچی میخواین

یه بغض گنده تو گلومه 😔یه ناراحتی خیلی زیاد یه سنگینی رو قلبم هست😔احساس میکنم مثل ساعت شنی دارم تموم میشم ، منتظر یه معجزم🥺یه اتفاق خوب 😕یه روز صبح بیدار بشم یه خبری که چند ساله منتظر شنیدنشمو بشنوم🥺مطمئنم اون روز که بیاد اشکام بند نیاد😭برای خدا کاری نداره که خدا بخواد یه لحظس،خدایا برای منم بخواه منم ببین منم بنده گناهکارت میدونم اما یه نگاه بنداز بهم که گره ی زندگیم به دست خودت باز میشه💚💚💚