2137
2106

یکم گوشه موادش حالت ژل مانند سفت شده بود درسته هنوز ازتاریخش مونده ولی بنظرتون تولیدش خیلی دورنیس زمان یاربطی نداره البته درش هم پلمپ بود برچسب روش بود میگم نکنه فاسد باشع نظرتون چیه؟

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
درش پلمب بود بنظرت مهمه اگه تاریخ تولید مال خیلی وقت باشه یا نه 

نه عزیزم, فقط پشتش نوشته مثلا 12M  این ینی از وقتی پلمپ باز بشه توی محدوده تاریخ انقضا انقدر ماه میتونی مصرفش کنی

ما در حال صحبت با کسایی هستیم که نمیدونیم دارن با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنن، پس باهم مهربون باشیم❤️
2050
40تومن دیگه نمیدونم ارزونه یانه    

نزن ب صورتت،برا دستت استفاده کن ممکنه خراب باشه.مگه آبرسان ۴۰ تومنی هم گیر میاد من ارزونترینش پرسیدم ۳۰۰بود😭

💜گروه رز بنفش💜 وزن اولیه ۸۲     وزن فعلی ۸۰/۳۰۰   ،هدف اول ۷۷   🔒هدف دوم ۷۴   🔒هدف سوم ۶۹  🔒هدف پایانی 64  🔒
اگ شل شده و چربی زده بالا فاسد شده نزنی ب پوستت ها  آبرسان خوب و با کیفیت میخای؟

اره میشه معرفی کنی ؟!و حدود قیمت

💜گروه رز بنفش💜 وزن اولیه ۸۲     وزن فعلی ۸۰/۳۰۰   ،هدف اول ۷۷   🔒هدف دوم ۷۴   🔒هدف سوم ۶۹  🔒هدف پایانی 64  🔒
اره میشه معرفی کنی ؟!و حدود قیمت

آبرسانmnd قیمتش 150 هزارتومان 50 میل 

محافظ پوست‌های خشک و کم آب با اثر طولانی*** بهبود و پیشگیری از خطوط عمیق پوستی*** افزایش استحکام و الاستیسیته پوست*** مناسب برای پوست اطراف چشم مناسب برای انواع پوست‌ها 🌸 

برای سفارش درخاست بده عزیزم

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
2087