2703
2553
عنوان

علوم تربیتی پیام نور رشته بدیه

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 28 پست
همینجور دارم اشک میریزم

چرا عزیزم اولا که با لیسانس میتونی آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب شی آخرشم خوبه شاغل نشی درساش خیلی تو زندگی شخصی و تربیت فرزند کمک میکنه

میشه دعا کنی به حاجتم برسم شاید دعات درگیر شدخدایا خودت مراقب تو دلیم باش
همینجور دارم اشک میریزم

نه بابا نترس من هر رشته ای بدیای خودشو داره اما علوم تربیتی رشته خوبیه واقعا ناراحت نباش 

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علوم تربیتی رشته ی بدی نیست میتونی بعد به جای مددکار کارکنی  اماازمن می شنوی اومدی این رشته بع ...

اگه نرم محروم میشم یا نه 😢

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2720
چرا عزیزم اولا که با لیسانس میتونی آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب شی آخرشم خوبه شاغل نشی درساش خیل ...

عزیزم بعد اگه نریم سال بعد باز میتونیم بریم پیام نور یا محرومیم

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
منم همین رشته می خوام برم😀

همین رشته خوبه فقط چون پیام نوره میترسم

همین رشته خوبه فقط چون پیام نوره میترسم

نبابا عزیزم پیام نور دانشگاه خو بیه خیلی ها از اطرافیانم با همین رشته و همین دانشگاه الان معلمن یا تو بهزیستی جایی هستن

منم همین دانشگاه میرم عزیزم الان منتظرم سایت باز بشه ثبت نام کنم 🙂

2714
نبابا عزیزم پیام نور دانشگاه خو بیه خیلی ها از اطرافیانم با همین رشته و همین دانشگاه الان معلمن یا ت ...

موفق باشی گلم ممنون که ارومم کردی داشتم گریه میکردم

نبابا عزیزم پیام نور دانشگاه خو بیه خیلی ها از اطرافیانم با همین رشته و همین دانشگاه الان معلمن یا ت ...

من بلد نیستم ثبت نام کنم به منم بگید 🙏

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده