2703
2553
عنوان

علوم تربیتی پیام نور رشته بدیه

273 بازدید | 28 پست

خواهشا بگید دانشگاه پیام نور چحوریه😢

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

دانشگاه خوبیه اما بستگی داره هدفتون چی باشه 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

دانشگاه خوبیه،بیشتر خودت باید درس بخونی اکثرا خودخوان و اساتید خوبیم داره ،امتحانات تستیه و تشریحیم ممکنه باشن

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2714

خواهرم رفته نه چیزی نگفته ولی یادم نیس یه چیزی گفت 

گفت کاش میرفتم فلان رشته اونوقت میتونستم موقع استخدامی اینارو هم برم 

یادم نیس اصلا😑😂

ولی خب علوم تربیتی رفت

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
منم همین رشته رو قبول شدم خیلی هم دوسش دارم

عزیزم دانشگات چیه دولتی

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
خواهرم رفته نه چیزی نگفته ولی یادم نیس یه چیزی گفت  گفت کاش میرفتم فلان رشته اونوقت میتونستم م ...

همینجور دارم اشک میریزم

دانشگاه خوبیه اما بستگی داره هدفتون چی باشه 

هدفم تاسیس مهد کودک

علوم تربیتی رشته ی بدی نیست میتونی بعد به جای مددکار کارکنی 

اماازمن می شنوی اومدی این رشته بعدش ادامه بده برای ارشد تورشته مددکاری و....

چون بالیسانسش احتمال پیداکردن کارکمه

الان خیلیها دنبال روان شناسی هستند درصورتیکه به نظرمن خیلی شده تعدادروانشناسها وبیش ازنیاز جامعه ی ماست.....

شمااینوبخون بعد برو انشاالله ارشد مددکاری

خیلی بهترازروان شناسیه

وبعدمیتونی کلینیک مددکاری بزنی یابه عنوان مددکار توبیمارستانها تو کلینیکهای ترک اعتیاد و....کارکنی

پیام نورم بیشتر بایدخودت بخونی

هزینه اش از ازاد خیلی کمتره

2706