1874
2106
عنوان

علوم تربیتی پیام نور رشته بدیه

193 بازدید | 28 پست

خواهشا بگید دانشگاه پیام نور چحوریه😢

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

دانشگاه خوبیه اما بستگی داره هدفتون چی باشه 

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال ۲۰۲۱ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 خواهرم، عزیزم ،من دانشجوی دکترای روانشناسی ام وقتی یه چیزی تو فیلد روانشناسی میگم لابد ی چیزی میدونم ک میگم هی سعی نکن اطلاعات ناقص یا غلطت  در زمینه روانشناسی رو ب زور پیچ گوشتی تو مخم کنی باشه؟😅  اگه من متوجه بشم ک حرف شما درسته مطمعن باش برات کامنت تشکر میذارم  چون تو یه چیزی ب من یاد دادی و یکی از معلم های زندگیم شدی باشه؟ مرسی اه😅                                   
2149

خواهرم رفته نه چیزی نگفته ولی یادم نیس یه چیزی گفت 

گفت کاش میرفتم فلان رشته اونوقت میتونستم موقع استخدامی اینارو هم برم 

یادم نیس اصلا😑😂

ولی خب علوم تربیتی رفت

دوست عزیزی که میگی اگه مخالفی ریپلی نکن ، شما اگه فکرمیکنی مخالفانت اذیتت میکنن کامنت نذار چون تو دست خودته کامنت بذاری یا نه اما بعد از اون هرکسی چه مخالف چه موافق حق جواب دادن داره ... بس نیست این همه زن ستیزی؟تاپیک های زن ستیزی کامنت های زن ستیزی و .. وقتش نیست دیگه زنان علیه زنان نباشن؟یه سایتِ اما هروقت میبینم زنای جامعم چقدر خودشونو بی ارزش میدونن واقعا دلم میشکنه
2050
منم همین رشته رو قبول شدم خیلی هم دوسش دارم

عزیزم دانشگات چیه دولتی

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
خواهرم رفته نه چیزی نگفته ولی یادم نیس یه چیزی گفت  گفت کاش میرفتم فلان رشته اونوقت میتونستم م ...

همینجور دارم اشک میریزم

دانشگاه خوبیه اما بستگی داره هدفتون چی باشه 

هدفم تاسیس مهد کودک

علوم تربیتی رشته ی بدی نیست میتونی بعد به جای مددکار کارکنی 

اماازمن می شنوی اومدی این رشته بعدش ادامه بده برای ارشد تورشته مددکاری و....

چون بالیسانسش احتمال پیداکردن کارکمه

الان خیلیها دنبال روان شناسی هستند درصورتیکه به نظرمن خیلی شده تعدادروانشناسها وبیش ازنیاز جامعه ی ماست.....

شمااینوبخون بعد برو انشاالله ارشد مددکاری

خیلی بهترازروان شناسیه

وبعدمیتونی کلینیک مددکاری بزنی یابه عنوان مددکار توبیمارستانها تو کلینیکهای ترک اعتیاد و....کارکنی

پیام نورم بیشتر بایدخودت بخونی

هزینه اش از ازاد خیلی کمتره

2143
همینجور دارم اشک میریزم

چرا عزیزم اولا که با لیسانس میتونی آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب شی آخرشم خوبه شاغل نشی درساش خیلی تو زندگی شخصی و تربیت فرزند کمک میکنه

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید بنویسید که اندوه بشر بسیار است
همینجور دارم اشک میریزم

نه بابا نترس من هر رشته ای بدیای خودشو داره اما علوم تربیتی رشته خوبیه واقعا ناراحت نباش 

دوست عزیزی که میگی اگه مخالفی ریپلی نکن ، شما اگه فکرمیکنی مخالفانت اذیتت میکنن کامنت نذار چون تو دست خودته کامنت بذاری یا نه اما بعد از اون هرکسی چه مخالف چه موافق حق جواب دادن داره ... بس نیست این همه زن ستیزی؟تاپیک های زن ستیزی کامنت های زن ستیزی و .. وقتش نیست دیگه زنان علیه زنان نباشن؟یه سایتِ اما هروقت میبینم زنای جامعم چقدر خودشونو بی ارزش میدونن واقعا دلم میشکنه
علوم تربیتی رشته ی بدی نیست میتونی بعد به جای مددکار کارکنی  اماازمن می شنوی اومدی این رشته بع ...

اگه نرم محروم میشم یا نه 😢

چرا عزیزم اولا که با لیسانس میتونی آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب شی آخرشم خوبه شاغل نشی درساش خیل ...

عزیزم بعد اگه نریم سال بعد باز میتونیم بریم پیام نور یا محرومیم

2051