2726
عنوان

سخت خوابیدن نوزاد

3658 بازدید | 20 پست

سلام دوستان گلم.به نظرتون چکار کنم نی نی راحت بخوابه.دخترم داره شش ماهه میشه ولی تا بخوابه خیلی اذیت میکنه و گریههههه در حالیکه به شدت خسته هست و از حرکاتش معلومه خوابش میاد.کسی با این شرایط آشنا هست که کمکم کنه؟؟

اره زیاااد دیدم،،، دل درد نداره؟؟ به خودش نمیپیچه؟

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به احتمال زیاد دل درد داره عزیزم 

گاهی وقتها داره ولی گاهی انگار لج میکنه یا دلش میخواد بیدار بمونه شیطونی کنه در صورتی که به شدت خسته ست.با بهانه گیری و نق زدن هاش هم خودشو خسته میکنه هم ما رو.البته لثه هاشم درد میکنه.به نظرتون ممکنه از این باشه؟

علتش دندونه  شاید داده لثه سفت میکنه ک شبا بیقراره

آخه سه ماه گذشته از درد لثه هاش.شاید به قول شما از همین باشه چون تقریبا همین دو سه ماه هست که برای خواب اذیت میکنه.یعنی تا کل دندوناش در بیاد قراره اینجوری کنه؟  همش برای خوابوندنش استرس دارم

آخه سه ماه گذشته از درد لثه هاش.شاید به قول شما از همین باشه چون تقریبا همین دو سه ماه هست که برای خ ...

بستگی ب بچه ت داره 

مثلا پسر من واسه دندون مرکزیا تب ۴۰درجه داشت

فک کن واسه دراوردن ۴تا دندون طفلی چقد اذیت شد

ولی بقیه دندوناشو نفهمیدم کی و چجوری دراورد اصلا 

۱۶تا دندون دراورد خیلی راحت 

اونم چی دندون نیش و اسیاب ک همه میگن سخته 

شبایی ک میدونی خیلی ناارومه و اذیته میتونی یکم استا بمالی ب لثه ش تا یکم دردش اروم بشه

یا دندون گیرشو بزاری تو فریزر ک سرد بشه بعد بدی دستش بکشه ب لثه ش

خنکی دردشو اروم میکنه 

بستگی ب بچه ت داره  مثلا پسر من واسه دندون مرکزیا تب ۴۰درجه داشت فک کن واسه دراوردن ۴تا دندون ...

الهی بگردم چقدر اذیت شده کوچولوتون.خدا کنه زودتر این روزا بگذره.خیلی اذیته و گاهی تو خواب هم ناله میکنه یا با جیغ و گریه از خواب میپره.لبهاشو محکم قفل میکنه و همش کف و آبریزش دهان.گوشهاشو میکشه و اکثرا صورتش زخمیه از چنگایی که میکشه.من فکر نمیکردم از دندون باشه بد خوابوندنش چون گاهی انگار درد لثه نداره و فقط خوابش میاد اما نمیخوابه

الهی بگردم چقدر اذیت شده کوچولوتون.خدا کنه زودتر این روزا بگذره.خیلی اذیته و گاهی تو خواب هم ناله می ...

زنده باشی❣

دل درد نداره ؟

یا سردیش نکرده؟

قبل خواب غذای سنگین نخورده ک بمونه سردلش و اذیت باشه؟

یا کم خونی نداره؟

چون کم خونی هم کم خوابی میاره و اینکه خواب باکیفیتی ندارن بچه ها

یا شاید گرماییه؟

خلاصه طفلی از ی چی ناراحته ک اینجوری ناآروم و بیقراره

زنده باشی❣ دل درد نداره ؟ یا سردیش نکرده؟ قبل خواب غذای سنگین نخورده ک بمونه سردلش و اذیت باشه ...

مرسی عزیزم سلامت باشی.هنوز بهش غذا نمیدم.گاهی دلدرد هست یا آروغ داره ولی اونقدر دیر میزنه و به سختی که هنگ میکنم چرا اینجوریه اونم نه یکبار چندتا آروغ ریز تو فاصله های زیاد.دکتر از تعریق زیاد دست و پاش گفت آهن بدنش کمه اما گفت صبر کنم تا شش ماهگیش بعد بدم

مرسی عزیزم سلامت باشی.هنوز بهش غذا نمیدم.گاهی دلدرد هست یا آروغ داره ولی اونقدر دیر میزنه و به سختی ...

خواهش عزیزم❣

خب همینا باعث میشه ک طفلی اذیت بشه

فک کن همه اینا +دندون دراوردن 

شبا قبل خواب ماساژش بده بزار یکم بدنش ریلکس و اروم بشه 

از ۶ماهگی ب بعد حتی ۱روزم مولتی و آهن و فراموش نکن‌

مرتب و روتین بهش بده

2706