2726
عنوان

شکست خورده ها و پیروز های کنکور بیاید بگید موفقیت و شکست چه حسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6232 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میدونم موفق میشی فقط باید از همه بیشتر تلاش کنی و کارایی بکنی که بقیه نمیکنن

💕💜😃

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2728
حتما برررررو ارزش داره درسته کمتر از پرستاری میخوان اما یکی از رشتهایی هستش ک کار براش زیاده بعد پرس ...

وای مرسی خیلی امیدوارم کردی 😍 ارشد هم خوندن خواهرت؟

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
وای مرسی خیلی امیدوارم کردی 😍 ارشد هم خوندن خواهرت؟

بخدا راس میگم ارزش داره 

وام هم میدن نگران چی هستی؟؟؟؟

برو اگر دوس داشتی درکنارش بخون برا سال بعد امسال هم دانشگاه مجازیه وقت میکنی بخونی 

خواهرم خوند برا ارشد رتبش ۲۰۰ شد اما روزانه نیاورد و چون مسئوله و سرش شلوغه بیخیال شد درضمن پسرش کنکور داش همزمان با خواهرم 

پسرش رتبش شد ۳ هزار پرستاری اورد الان دانشجوعه 

نگران هیچی نباش فقط تلاش کن بخون رشته خوبی هستش از من میشنوی ی سال اخر ک میخواد درست تموم بشه بکوب بخون برا استخدامی ان شاء الله بعد فارغ التحصیلی استخدامی زدن شرکت کنی قبول بشی بری سرکار 

استخدام دولت بشی تمومه فقط فعالیت نشون بده کار مفید بکن هیچکس نمیتونه جایگاهت بگیره جز خدا 

موفق باشی عزیزدلم 

واقعا خوش به حال اونايى كه حالشون خوبه

من بعد تمااااااام سختى كشيدنا و شب بيداريا و درس خوندن و محروم كردن خودم از همه چيز شكست خوردم شكستى كه منو براى خانوادم مرده فرض كرد

پدر و مادرم همينجورى هم بخاطر قبول نشدن تو تيزهوشان و نمونه يكسره تا الان سركوفت زدن الانم من براشون تموم شدم

بدترين احساس عمرمو دارم اگه خودكشى گناه نبود خودمو ميكشتم

شايد بگين ضعيفم ولى اينطور نيست من خيلى شكست و سختى تو زندگيم داشتم و الان ديگه اون دختر قويه هميشه خورد شده

با سلام اینجانب با دوازده عدد تک تو خرداد پیش دانشگاهیم و ده عدد تک تو سال دیپلم تونیم در کنکور برای بار اول رشته مورد علاقه ک روانشناسی بود رو قبول شم البته تک هامو تو شهریور پاس میکردم خخههههخخخخخ اینجانب دهن ننه و داداشم و با رشته قبولیم بستم و الان ک چهار سال میگذره لیسانسم تو دست عامه نتیجه اخلاقی هیچوقت ناامید نشو خخخخ

بخدا راس میگم ارزش داره  وام هم میدن نگران چی هستی؟؟؟؟ برو اگر دوس داشتی درکنارش بخون برا سال ...

مرسی واقعا مرسی هیچ کس اینقدر کامل بهم توضیح نداده بود هرچی پرسیدم خدا خیرت بده

دعا کن واسم گلی 

ان شاءالله ب هرچی میخوای برسی❤😍

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
واقعا خوش به حال اونايى كه حالشون خوبه من بعد تمااااااام سختى كشيدنا و شب بيداريا و درس خوندن و محر ...

اگه بدونی الان چقدر آماده موفق شدن هستی. میدونی توی همین نقطه حساس زندگیت که له شدی اگه بلند شی چه کارایی از دستت بر میاد. تو باید بازم تلاش کنی بشین گریه کن ولی با گریه آماده شو بازم تلاش کن بهترشو انجام بده بیشترشو انجام بده 

2706