2733
2734
عنوان

شوهری که بی دلیل رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 115 پست
گوشی خاموشم میشه ردیابی کرد بعدم فقط گوشی نیست بالاخره کارت بانکیش رو استفاده می کنه یا نه. اگه رفته ...

بله از گوشی خاموشم‌ پلیس رد گیی می کنه و پیدا می شه 

عجیبه اسی هیچ اقدام درستی نکردی به دعا رو اوردی 

دعا برای زمانی هست که همه کار کردی و دیگه کاری نیست انجام بدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همه میگن اما نمیدونم چرا نمیتونم برم ۱۵ سال زندگی کردم

خدا نکرده شاید بلایی سرش اومده و گوشیش دست کسیه 

ولی اگه غیر این بود دیگه همچین آدمی برای ادامه زندگی قابل اعتماد نیست 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
حتما خانواده اش میدونند اگر ندونند خیلی بی فکرن باید پلیس خبر بدن شاید بلایی سرش اومده  از روی ...

خبر ندارن پدر و مادرش خیلی پسرن یدونه برادر داره اونم ایران نیست هیچکس پیگیری نکرد وقتی من مریض بودم

2738
2706