1874
2106
عنوان

شوهری که بی دلیل رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 115 پست
نوشتم کلی جواب نمیده که نمیده

بچه داری    خرجتووکی میده

کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه   ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤

تاپيكت بنظر مياد سركاري باشه حالا تو پليس نرفتي مامان بابايي كس و كاري از خودتم نگران نشدن تو شوهرت نيست؟

نيم ساعت عضو شدي

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
پلیس نرفتم هی منتظر شدم شاید بیاد البته دلیل اصلیش این بود که جراحی کردم کمرمو

: پدری - مادری یکی می‌رفت  پیگیری می گرد  بعد ۳ ماه دیر نیست برا پیگیری ؟   شاید دور از جون بلایی سرش آوردن   مگه میشه مکه داریم یه مرغ گم بشه همون لحظه اول دباش می گردیم

..  و خدایی که به شدت کافیست
2050
دو تا هستن که بعد یک ماه منتظر موندن رفتن شهرشون

همین؟؟؟ بی خیال حق و حقوقشون شدن یک شکایت به اداره کار هم نکردن؟؟؟ جالبه برا شوهرت کار میکردن یه جای دائمی هم نداشتن بعد 1 ماه برگشتن شهرشون...

شکایت خودم باید برم آخه خودمم تازه با واکر راه افتادم بعد ۵۰ روزتازه میتونم راه برم

اگه خودت میتونی بری که چه بهتر اگه هم واقعا راه رفتن برات سخته ، پدرت می‌تونه بره آگاهی اعلام مفقودیت کنه 

کلا همینجوری دست رو دست نذار به خانوادت بگو پیگیر بشن 

و اُفوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2087
اگه خودت میتونی بری که چه بهتر اگه هم واقعا راه رفتن برات سخته ، پدرت می‌تونه بره آگاهی اعلام مفقودی ...

یه زنگ می زد آگاهی میومدن خونه و بهشون اعلام می کرد ترسیدم  یاد بابک بدبخت افتادم

..  و خدایی که به شدت کافیست
همین؟؟؟ بی خیال حق و حقوقشون شدن یک شکایت به اداره کار هم نکردن؟؟؟ جالبه برا شوهرت کار میکردن یه جای ...

کارگاه کوچیکیه که بیمه هم ندارن و چند سال براش کار کردن اونام همش زنگ میزنن منتظرن بیاد

خونه بابامم از همون شب اول که رفت بچه ندارم نه

چ بهتر ک نداری  برو پیگیری کن 

کاربر خانوم   ۲۳ سالمہ ،این بگم ب عشقـ  ایمان ندارم   دلم یه همدم میخاست  ک همدمم مرد نبود ـاز همسرم متنفرم چون لیاقت منو نداشت ، اینو من نمیگم  و از خودم تعریف نمیکنم      این حرف های دیگرونہ چون از همسرم لطمہ خوردم  هم چیزم تباه شد ـ،،،  دیگه خونه پدرم ا رو نتخاب کردم  برای همیشہ    رو مهر طلاق ب شناسنامه ام بخوره دیگ  بریدم ـ باورم نمیشد کارم ب طلاق برسه   ،ولی کسی ازسرنوشت  خبر دار نیس  یہ  دختر ناز دارم  ک شب روزم با  دخترمہ  عاشق دخترمم و میبوسم  روے  دخترم را  یه موضو ع منو نارحت میکنه  همه میگن ببی فیس   چون   میگن بهت نمیخوره دخترت باشه 😬😐    چ خوبه   دخترم بزرگ بشه با هم درد دل کنیم  بعد مشکلات زندگیم عصبی شدم   ب شدت  خانوم مهربونی بودم  هنوزم هستم ولی فکر گذشته میاد سراغم روح روانم  داغون میشه   دلم میخاد بمیرم  این دعاے همیشگی منه    این متن هارو براے این نوشتم چون دیگردون میگن  بزاررامضات تا بشناسیمت منم احترام گزاشتم بهتون     این بگم  از رل و دوست پسررمتنفرم   ـ لطفا برای ارامشم  صلوات بفرس  ممنونم رفیقــ ❤
2148