2703
2553
عنوان

مادرشوهر بیفکر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا هیچ رفتی باهاشون ندارم اما نمیدونم چرا اینا آمد دارن😐موقه زایمانم  از تو اتاقم بیرونش ...

تو مثل منی از اعصاب خوردیت مشخصه این مشکلات برا منم هست تا حدودی مثلا هفته اول بعد عروسیم مامانم دعوتمون کرد بعد من زودتر رفتم کمک شوهرم از سرکار بیاد اونجا ولی شوهرم زنگ زد کجایی نگو با مامانش و برادرشوهرم نشسته بودن دم در خونه ما جلو درو همسایه منتظر چون شوهرم کلید نداشت اصلنم به روی خودشون نیاوردن من شام دعوت بودم ۷ونیم شب مجبور شدم برا اینا آشپزی کنم تو گرما با لباس پوشیده بعد جالبه وقتی رسیدم تو کوچه یه جوری طلبکار نگاهم می کردن انگار من دعوتشون کردم و دم در موندن با شوهرمم از همون روز به بعد مشکلاتمون شروع شد منم سعی می کنم رفتی نداشته باشم چون پارسال اقوامم فوت شدن اینا نیومدن خونم حتی یه تسلیت بگن دیگ اینجوری شد که رفت و آمد خیلی کم شد راحت شدم ولی ازشون متنفرم مخصوصا برادرشوهرم که انگار دشمنمه میخوام سر به تن لشش نباشه🥲

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2720
مردشور همشونو ببره تو ی تاپیک دیگ گفتم انشالله هیچ اثری ازشون نباشه جسدشون پیدا نشه

اینجوری هم گناه دارن ولی شهر دور باشن سالی یکی دوروز یا فوقش یه هفته تحملشون کنم هم راضی ام

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اینجوری هم گناه دارن ولی شهر دور باشن سالی یکی دوروز یا فوقش یه هفته تحملشون کنم هم راضی ام

من ۶۰۰ کیلومتر ازشون دورم

ولی بازم زر میزنن 

شوهرم جوابشونو میده بازم پروعن

2714

اولا پاشویه اش کن

ثانیا دارچین تب شکنه یک سرقاشق بده دهنش روشن اب

ثانیا کرونااکثراتوبچه ها خفیفه زودرفع میشه نگران نباش

من الان کروناگرفتم وخوب شدم اصلانترس هیچی نیست

من حتی یک دکترهم نرفتم فقط بهداشت

پس اصلانترس که همین ترس ازهمه چیزبدتره

عزیزم حالتودرک میکنم منم بچه دارم میدونم چقدربرای یک مادرسخته حتی یک سرفه کردن بچش ولی هیچ وقت نفرین نکن نفرین خوب نیست توخانمی کن وبسپربه خدا وازخودش کمک بخواه تابچتوخوب کنه انشاءلله که هرچه زودترحال کوچولوت خوب بشه 

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
با توصیفاتی که از مادرشوهرای بعضی کاربرا میشنوم رعشه میفته به جونم که نکنه مادر شوهر منم اینطوری باش ...

نه عزیزم نترس اینجاهمه خیلی همه ی مسائل وبزرگش میکنن بازهمون کارواگه مادرخودشون بکنه هیچ ایرادی نداره ومیذارن روحساب دلسوزی ودوست داشتن

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
تو مثل منی از اعصاب خوردیت مشخصه این مشکلات برا منم هست تا حدودی مثلا هفته اول بعد عروسیم مامانم دعو ...

من پدر بزرگم فوت کرد جهلمش نیومدن برا پدر بزرگ بعدیم کلا نیومدن  روز چهلم پدربزرگم شبش برا برادر شوهرم مجلش گرفتن . احترامه یک طرفه میخان من هیچ وقت دیکه خونشون نمیرم سریع اخر جون بچمو قسم خوردم جلو شوهرم گفتم‌دیکه بم نگو بریم بدی های دیگشون بکنار ها  اینا فقط ی قسمت کوجیک بود