2737
2734
عنوان

چرا برا بعضیا یه نفر بس نیست؟؟!!!🖤

148 بازدید | 16 پست

دنبال اضافه کارین..نمیخوان یکیو واسه خودشون داشته باشن باید همرو امتحان کنن خسته شدم از تنهایی ترجیح میدم دگ انقد تنها باشم تا یکی بیاد اونم واسه زندگی تا آخر عمر

دیگه نمیخوام کسیو تو زندگیم راه بدم فقد افسرده ترم میکنن😔کیا مث منن الان؟؟

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان همه بعلاوه شوهر دوست پسر هم دارن 🤣🤣

جای ما نظر نده خب

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
خستم از اضافه کاریای شوهرم ک منو نابود کرد

خیلی حس بدیه قابل تحمل نیست نمیدونم چرا مردا اینجوری شدن خدا صبرت بده

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان💚

گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلی

صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
گوهر دل را نزن بر سنگ هر ناقابلی صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

👏👏👏👏

خیلی حس بدیه قابل تحمل نیست نمیدونم چرا مردا اینجوری شدن خدا صبرت بده

بخدا دارم آب میشم پارسال دیگ تا طلاق و جنگ و کتک رفتیم اومد حق طلاق داد حتی...چن روز پیش متوجه شدم بازم گوه کاری کرده از پارسال تا الان

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
بجرعت میتونم بگم ۹۰ درصد حداقل دارن زیاد دیدم

متاسفم واسه نمک به حرومهایی که سر سفره یه مرد میشینن و بهش خیانت میکنن 😡

من خودم بخدا روم نمیشه تو صورت  یه مرد غریبه  نگاه کنم 

2706