2410
2553

کسی بلده بگه

اگ تعبیر خوبی نداره نگین

چون خوابو هرجور تعبیر کنی اونطوری میشه

میخواستم کوتاه کنم ولی خیلی خوشگل بود کوتاه نکردم

خیلی بلند بود تا کمرمو و حتی بیشتر

عزیز و محترم میشی ....خواب موی بلند برای زن خیلی خوبه 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا هم میگن به ی مقام بلند میرسی در کل تعبیر خوبی داره

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2720

تعبیرش اینه در آینده موهات بلند میشه میرسه تا کمرت

ابن سروین هستم

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2714

اصلا نه اینجا نه جای دگ خاباتو برا هیچکس نگو.. خاب یا رحمته از سمت خدا پیام خوبی داره برات.. یا از سمت شیطونه و با تلقین و... اتفاق بد برات رقم میزنه.. خودت تو نرم افزار تعبیر خاب بزن و همیشه هم خوب تعبیر کن...