2726
عنوان

جاری بی حیا

6806 بازدید | 20 پست

سلام خانما شبتون بخیر

من یه جاری دارم دوسال از خودم بزرگتره همسایه دیوار به دیوار هم هستیم،شوهرم هم تا حالا مورد بدی ازش ندیدم از لحاظ خیانت و اینا ،ولی جاریم خیلی بی حیاس جلو شوهرم لباسای تنگ میپوشه سعی میکنه تو جمع همش با شوهرم صحبت کنه و مدام عشوه میاد و بلند بلند میخنده،اگه من و شوهرم با هم باشیم با من یه سلام علیک معمولی میکنه ولی با شوهرم بگو و بخند ،شوهرم اگه همچین خانمی ببینه میگه چقد جلف و سبکه ولی در مورد ایشون اصلا حس بدی نداره خیلی این موضوع اعصابم رو خورد کرده نمیدونم چیکارکنم من خودم خیلی در رابطه با نامحرم همه چی رو رعایت میکنم بخاطر همین برام رفتارای جاریم خیلی رو مخه، تو هفته جاریم اومد جلو در من رفتم براش وسیله ای که میخاس بیاره وفتی برگشتم دیدم با شوهرم یواش در مورد موضوعی حرف میزنه تا من رسیدم حرفشو قطع کرد ولی من شنیدم در مورد بورس بود شوهرم هم حرفشو ادامه داد که بورس فلان و اینا

ولی هدف جاری این بود که منو عصبی کنه که من برم تو فکر که چی داشته خصوصی میگفته 

بنظر شما چیکارکنم؟چطور به شوهرم بفهمونم ناراحتم

خدایا شکرت بخاطر همه چی 

اگه بفهمونی

فقط الکی همسرت رو حساس میکنی رو این موضوع

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

شوهرت خودش باید درک داشته باشه چ معنی میده با زن داداش حرف بزنی

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر راحت به هر کسی مثل شما نیست برچسب میزنید ! 

تصور کردم اون بخواد راجع به شما تاپیک بزنه چی صداتون میکنه ! 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
ادم نمیاد به زن برادر خودش بگه جلف و سبک  شما نگران نباش/:

از این ناراحتم که شوهرم ایقد مثلا به من گیر میده که باحجاب باش و فلان درحالی که من خودم همیشه مواظب حجابم هستم ولی زن داداشش به این بی حجابی اصلا از نظرش بد نیس هروقت هم ببینش کلی باهاش حال احوال و صحبت و اینا میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه چی 
از این ناراحتم که شوهرم ایقد مثلا به من گیر میده که باحجاب باش و فلان درحالی که من خودم همیشه مواظب ...

خب اینطور فک کن که شوهرت از مدل اون بدش میاد 

برای همین دلش میخواد اونطور نباشی

فقط شاید خوش صحبته واسه این شوهرت حرف میزنه☺

(:
چقدر راحت به هر کسی مثل شما نیست برچسب میزنید !  تصور کردم اون بخواد راجع به شما تاپیک بزنه چی ...

عزیزم ایشون فوق العاده راحت هس پیش مردای فامیل و به خصوص شوهر من

ایشون خیلی راحت حتی در مورد بدنش و قسمت های خصوصیش صحبت مبکنه که من فلان جام فلان سایز هست و خوشگله و فلان

خدایا شکرت بخاطر همه چی 

عادی اکثرا اینطورین من دو سه بار گفتم بهدشوهرم گوش نداد ولی تو عید یه دعوای بزرگ راه انداختم قشنگ همه هم فهمید الان دیگه سلامم نمیکنن

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706