2733
2734
عنوان

زبون مادرشوهرم از مار افعی بدتره

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 25 پست

اخی عزیزم ناراحت نباش همشون همینن من قرار پدر مادرم این هفته مهمونی بیان خونمون امروز کل خونه رو تمیز کردم تازه همشم تموم نشد مادر شوهرم زنگ زد کلی باهاش حرف زدم گفتم مهمون دارم و اینااخرشم خیلی قشنگ گفت سه شنبه بیا خونمو تمیز کن منم قرار سه شنبه مهمونام برسن خونه مطمئنم پدرمو در میاره سه شنبه حالا مهمونامو چیکار کنم هرچی ام گفتم نفهمید انگار عادیه عزیزم اروم باش غصه ام نخور.

goftino.com/c/Xprpt9   ♕ ಥ‿ಥ ♕      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم😍😘

عزیزمی🥰🙏⚘💗

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
وا نرو مگه میکشتت اگه نری تهش میخواد یه چند تا حرف بارت کنه مگه برده آورده 

والله پدرمو در اورده من نمیخوام عشقم ناراحت شه وگرنه به جهنم که ناراحت شه

والله پدرمو در اورده من نمیخوام عشقم ناراحت شه وگرنه به جهنم که ناراحت شه

ولله عشقت الان باید ازت حمایت کنه واسه خودت ارزش بزار نه اینکه کمک کردن بده ولی اینجور که وظیفه بشه و توقع بیجا بده 

2738
ولله عشقت الان باید ازت حمایت کنه واسه خودت ارزش بزار نه اینکه کمک کردن بده ولی اینجور که وظیفه بشه ...

از دست این مادر شوهرا ما جون سالمم به در بببریم هنر کردیم خداشاهده

افعی اگر نیش بزنع زیز 1 ساعت باعث مرگ میشع🥴🥴

ی مادر نباس پسر خودش مسخره کنه هرچی ک باشع 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
همین ناراحتم میکنه دیگه همه انگشتاش انگشتر هس اندازه سرمن خواسم بگم از یکی از اینا بگذر جای بهتری ...

مشکل شما اینه از دیگران توقع می‌کنی.دستت رو زانوی خودت باشه منت کسی رم نکش.شاید دلش نمیخواد از انگشتراش بگذره .مال خودشه اختیارشو داره ..حرف ناجوری هم نزده ..تو ذوقش خورده لابد اینقدر بد بوده .این واکنش ناخود اگاهه.قضاوت نکن .توقع هم از کسی نداشته باش.