2703
2553

ابرو سمت چپ بهتره

و ابروهات یه کم بالا پایین

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
و چقدر درد كشيدم انقدر درد كشيدم كه وسطش مثل ابر بهار گريه مى كردم بى حسى خوب داشت ولى واسم نزده ب ...

عجب آشغالی بوده.چرا رفتی همچین جایی یه کم تحقیق میکردی یه جا میرفتی ک خور باشه دونفر تعریفشو کنه

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اسی جونم رک باشم باهات؟

میتونست بهتر دراره

و اینکه از نظر خودتم زیبا نیس مث ک

در کل میتونی بری پیشش و بگی یا ابروهاتو رایگان طوری ک میخوای درس کنه یا ریمووش کنه و پولتو پس بده

دقیقا کاری ک من با ناخونکار قلابی کردم و پولمو ازش پس گرفتم کامل

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
به خاطر ورم اشه

یعنی یک ابرو بیشتر ورم کرده ؟ 

گفتم شما هم متوجه شدید

بره درست کنه

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2706