1874
2106
عنوان

تورو خدا بیاین کمک کنید

67 بازدید | 5 پست

هفته شش بارداری ام استخدام بشدت ضعیف شده یه لقمه هم نمیتونم بخورم همش گشنم و ضعف میرم و بی حالم از خودم خیلی لاغر وضعیفم الان بااین شرایط بدتر تورو خدا بگید چیکار کنم

میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐

والا نفهمیدم چی میگی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

منم همینطوربودم سعی کن اجیل و خرما و میوه بخوری

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاازت ممنونم که بعد۵ سال چشم انتظاری مامانه دوتا فرشته کردی  برای سلامتی دوقلوهام صلوات بفرستین😘.🤗🥰دختروپسرخوشگلم بی صبرانه منتظرم که بغلتون کنم🤗🤗

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
حداقل نمیتونی غذا بخوری برو ی سرمی چیزی بزن

دکتر رفتم بی اشتهاییمو بهش گفتم گفتم شاید قرص بده نداد

میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐