2737
2734
عنوان

در هم.. مثل حالم.. مثل روزام..

130 بازدید | 3 پست

پسرا زود فراموش میکنن؟!

امروز داشتم از سرکار برمیگشتم همون مسیری رو که همیشه با اون میومدیم،یادم اومد ی بار تو ماه سوم خواستگاری بهش گفتم تو برام صد درصد بودی اماوالان هشتاد شده...(ی حرفی زده بود اخه) اینو ک گفتم بلافاصله  چشماش  قرمز شد میخواست گریه کنه.من ک دیدم سریع به خودم اومد تو اخه این پسرو اینقدر دوس داری چرا اذیت می کنی باهاش کنار بیا..بعد رفتارمو عوض کردم اومد نزدیک دستمو گرفت و رفت نشست 🙁🙁🙁🙁🙁🙁

بعدشم گفت هر کسی دیگه غیر تو بود،با اون طرز برخوردی ک تا الان ازت ندیدم، برا حفظ احترام خودم حرفاشو میشنیدم و بعد می رفتم بیرون از خونش و پشت سرمم نگاه نمیکردم...

جالبه تو همه این ماه ها هیچ وقت اون روز برام یاداوری نشده بود که یهو بی دلیل امروز یادم اومد..

اخه چرا اینطوری کرد؟!

اینهمه حسی ک نشون میداد و اون کاراش؟!

نمی دونم واقعا چ باید کنم با خودم

+نکنه همینطور که یه روز بی تفاوت به عالم و بی هیچ فکری میرم  سمت خونه، یادش میوفتم فردا روزی وقتی ی مرد دیگه کنارمه یادش بیوفتم؟!

+چشمای کارفرمام دقیقا رنگ چشمای اونه،اینو تازه فهمیدم اما اون حس تو این چشما نیست..این کارفرمام دقیقا مثل اون احساسیه..زود بهم می ریزه از اینکه ی دانش اموزتبلت نداره و.....این اخلاقشم مثل اونه...مهربونیش با منم...تلاششو می کنه باهام حرف بزنه اما من از نگاه کردن به چشماش فرار میکنم،اخه هر بار نگام سمت چشماش میوفته دلم داد میزنه همون رنگه نگاهش اما چشمای عشق من نیس...

+برام تکرار می شه یکی از اون شبای اخر که گونتو بوسیدم،شونمو بوسیدی..باهات خداحافظی کردم...یه دور زدیم...دستامو دور شونت گذاشتم سرمو رو گردنت گذاشتم نمیخواستم بار اخر بو کردنت به دلم بمونه،بهت گفتم تو تنها مردی بودی که من تونستم به قلبم راهش بدم و از همه مردای عالم بیشتر دوستش داشتم..نگام کردی گفتی یه روزی باور داشتم اینه حست اما الان نه...

+انکارش نمی کنم حسمو چون هر بار انکار کردم درد نبودنت بیشتر و با شدت سخت تری برگشت؛ عزیزترین مرد دنیام هنوزم تویی،برات خیر و برکت آرزو می کنم،هر جا که هستی...!

+قلبمو با کینه و به دل گرفتن هیچی از هیچ کس نمبخوام سیاه کنم..چه برسه به ادمی ک اونقدر دوسش داشتم و دارم...تمام رنجشمو به باد سپردم.

+خدای من،راه رو بهم نشون بده..اگه باید کاری کنم بهم رد و نشون بده.

+خدای من؛مرسی بهم کمک می کنی أشفتگی درونیمو پشت لبخندام پنهون کنم و مرسی برای اشکی که اگه نبود من می سوختم

+تنهام نذار خدا...این روزا از همه عالم تنهاترم!

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

+قطعا اگه تو اون سه تا مصاحبه به چشمای کارفرمام نگاه کرده بودم و رنگشو دیده بودم به هیچ عنوان اونجا دیگه نمی رفتم برای کار...!!

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

دلت آروم 💓

با خود مدارا کن، تو جز خویشتن کسی را نداری 🍂 وقتی که احساس تنهایی میکنید و به تنگ آمده اید احتمال آنکه انتخاب های ضعیف تری بکنید بالا میرود؛ استیصال برای دوست داشتن آدم را به کجا که نمیکشاند! با شکم خالی به خرید نروید چون هر غذای ناسالمی را انتخاب خواهید کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت آروم 💓

♥🌹

2728