2726
سلام دوستان عزیزم برای یکی از پروژه هام نیاز به کمک دارم . ممنون میشم به سوالاتم جواب دهید
1- سن و وضعیت تاهل و سطح تحصیلات

2- آیا پوشاک خود را از یک برند خاص تهیه می کنید؟ نام برند

3- چند وقت یک بار برای پوشاک هزینه می کنید

4- آیا برای انتخاب پوشاک خود از کسی کمک می گیرید ؟ در صورت بلی چه کسی و چند ساله و چرا ؟ در صورت منفی باز چرا؟

خدا خیرتون بده
1. 18،مجرد،دانشجو
2.نه!از هرچی خوشم بیاد میخرم!
3.اغلب اوقات هر وقت نیاز باشه{مثلا"مراسم خاصی باشه یا مناسبتی چیزی} گاهی هم اگر از چیزی خوشم بیاد میخرم!
4.بله!اطرافیان{اغلب عمه و مامان و خواهرم}چون سلیقه ی منو میدونن و میدونن چی بهم میاد!
مــن خــودم هــســتــم و یــک حــس غــریــب،کــه بــه صــد عــشــق و هــوس مــی ارزد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

٢٨ متاهل لیسانس
از نمایندگی های برندهای خارجی خرید میکنم
بستگی داره چی بخوام
هروقت که نیاز داشته باشم شاید شش ماهم نرم نخرید
از همسرم ٢٩ سالشه
هر زن يك سرزمين است .اداب و رسوم خودش را دارد...
2728
36 متاهل ارشد

برند خاصی مد نظرم نیست.......هر چی خوشم بیاد میخرم

هر وقت نیاز داشته باشم یا چیزی چشمم رو بگیره

همسرم و مادرم هر کدوم که بتونه همراهیم کنه

همسرم 40

مادرم 60
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
27-مجرد-کارشناسی ارشد

1-هم از برند خرید میکنم هم غیربرند مهم اینه خوشم بیاد ازش.

2-دو سه ماهی یکبار یا اگه مراسم خاصی باشه یا لباس خاصی نیاز داشته باشم گاهی هم چیزی ببینم خوشم بیاد میخرم.

3- مامانم و خواهرم.چون میتونن ببینن چی بهم میاد سلیقه امو هم میدونن-45 ساله و 18 ساله
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....