2733
2734
عنوان

نصف دعواهای سایت ب خاطر اینه

2179 بازدید | 0 پست

سلام

یکی تاپیک حجاب و مذهبی ها میزنه بی حجاب ها میرن نظر میدن دعوا میشه یکی واسه بی حجابها میزنه با حجابها میرن نظر میدن دعوا میشه

یااااا تو نظرات هم دخالت میکنین یکی میگه استارتر چقدر خسیسی همه میریزن سرش که چرا بی ادبی ، اینجا رو نباید شما جواب بدین به استارتر گفته شما چرا جواب میدین شاید استارتر اصلا ناراحتم نشه یا اگرم میشه خودش جواب بده نه شما

یکی تاپیک گیاهخواری میزنه بقیه میرن پست میذارن چطوری گوشت نمیخورین ما که همش باید کباب و گوژت بخوریم  

لطفا به عنوان تاپیک دقت کنین و پستی که میذارین بی ربط نباشه مثلا کسی که میگه با حجابها بیایین چطوری تیپ میزنین اگر بی حجابین نرید تو تاپیک بگین مگه با چادرم میشه تیپ زد وای با چادر خفه نمیشین چادری ها خیلی بد تیپن اینا رو نگین و نرید تو تاپیک برعکسشم همینطور لطفا همیشه هر پستی میذارین با عنوان و متن تاپیک مخالف نباشه

تو همه موارد حتی واکسن حتی غذا همه چی رو فقط هر چی استارتر خواسته جواب بدین 

انقدر دوست دارم کسانی که میرن تو تاپیکها کل تاپیک رو خراب میکنن قطع کنم که نگو 

یکی تاپیک زده چه واکسنی زدین همه میرن میگن ما نمیزنیم باباااا مگه پرسیده کی واکسن نمیزنه  

خلاصه که خیلی دعوا میکنین بیایین از این بعد سایت رو طوری کنیم که مدام نگیم قبلا خوب بود چرا الان نباشه فقط کافیه رعایت کنین و هر جایی که مخالفین نظر ندین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌