2737
2734
عنوان

درد دست چپم کلافم کرده

525 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها من یع مدت زیادیه که دست چپم درد میکنه و گاهی وقتا جدیدا خیلی کم نفس تنگی میگیرم با سنگینی رو قفسه سینه حدود دوهفته ای میشه ولی درد دستم مال خیلی وقته.. فکردم مشکل از قلبم باشه امروز رفتم دکتر قلب ولی گفت قلبت مشکلی نداره امکان داره از استرس باشه.. حالا بنظر شما دیگه لازمه برم دکتر یا از استرسه😞😞الانم درد میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید افتادگی دریچه میترال داری اکو قلب دادی؟

آره اکو دادم گفت یکی از دریچه های قلبت خیلی کم شلی داره که نیازی به دارو نیست و درد دستت به اون ربطی نداره . فقط باید هر پنج سال یه بار اکو بدی.. 

آره اکو دادم گفت یکی از دریچه های قلبت خیلی کم شلی داره که نیازی به دارو نیست و درد دستت به اون ربطی ...

خب پس

استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته

با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پروپانول بخوری

سلام (-:
خب پس استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پ ...

بهم گفت برات دارو ضد استرس اینا نوشتم بخور ولی برو پیش ارتوپد برا دستت بنظرتون نیازه برم 

2738
خب پس استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پ ...

من شدیدا استرسی ام یعنی از صب که اومدم از دکتر همش با خودم میگم پس این درد دستم مال چیه اونم از صب هی دردش بیشتر. میشه 🤦‍♀️🤦‍♀️

من خیلی  ب شیرینی علاقه دارم

ی مدت انگشتام درد شدیدی داشت قوری نمی تونستم بلند کنم

همسرم گفت ی مدت نخور شیرینیجات قندی

ی هفته نخوردم

دردم رفت پی کارش

بعد اون مصرفم 

کم کردم

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
2706