2204
عنوان

درد دست چپم کلافم کرده

104 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها من یع مدت زیادیه که دست چپم درد میکنه و گاهی وقتا جدیدا خیلی کم نفس تنگی میگیرم با سنگینی رو قفسه سینه حدود دوهفته ای میشه ولی درد دستم مال خیلی وقته.. فکردم مشکل از قلبم باشه امروز رفتم دکتر قلب ولی گفت قلبت مشکلی نداره امکان داره از استرس باشه.. حالا بنظر شما دیگه لازمه برم دکتر یا از استرسه😞😞الانم درد میکنه 

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

شاید افتادگی دریچه میترال داری اکو قلب دادی؟

آره اکو دادم گفت یکی از دریچه های قلبت خیلی کم شلی داره که نیازی به دارو نیست و درد دستت به اون ربطی نداره . فقط باید هر پنج سال یه بار اکو بدی.. 

آره اکو دادم گفت یکی از دریچه های قلبت خیلی کم شلی داره که نیازی به دارو نیست و درد دستت به اون ربطی ...

خب پس

استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته

با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پروپانول بخوری

سلام (-:
خب پس استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پ ...

بهم گفت برات دارو ضد استرس اینا نوشتم بخور ولی برو پیش ارتوپد برا دستت بنظرتون نیازه برم 

خب پس استرس نداشته باش عزیزم اتفاق بدی برات نمیفته با دکتر مشورت کن ببین میشه وقتی که خیلی اذیتی پ ...

من شدیدا استرسی ام یعنی از صب که اومدم از دکتر همش با خودم میگم پس این درد دستم مال چیه اونم از صب هی دردش بیشتر. میشه 🤦‍♀️🤦‍♀️

2050

من خیلی  ب شیرینی علاقه دارم

ی مدت انگشتام درد شدیدی داشت قوری نمی تونستم بلند کنم

همسرم گفت ی مدت نخور شیرینیجات قندی

ی هفته نخوردم

دردم رفت پی کارش

بعد اون مصرفم 

کم کردم

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی
بهم گفت برات دارو ضد استرس اینا نوشتم بخور ولی برو پیش ارتوپد برا دستت بنظرتون نیازه برم 

فقط دست درد نیست اخه تنگی نفس خفیفم داری

مشکل گوارشی نداری؟ معده درد و اینا

سلام (-:
فقط دست درد نیست اخه تنگی نفس خفیفم داری مشکل گوارشی نداری؟ معده درد و اینا

تنگی نفسم تازه اضافه شده حدود یکی دو هفته نمیدونم شاید حساسیت فصلی گرفتم.. معدم که چرا درد داره گاهی 🤦‍♀️

من شدیدا استرسی ام یعنی از صب که اومدم از دکتر همش با خودم میگم پس این درد دستم مال چیه اونم از صب ه ...

حق داررری ادم نگران میشه

ولی سعی کن فکرتو کنترل کنی و به خودت اطمینان بده که اتفاق بدی قرار نیست بیفته

نگرااان نباش😁 من انقد این مدل دردا رو گذروندم هنوزم زنده م🤣

دکترم رفتی اکو دادی دیگه جای نگرانی نداره خیالت راحت

سلام (-:
باشه عزیزم حتما امتحان میکنم بااینکه خیلی سخته😅ممنون ازراهنماییت❣️

خواهش گلم 

اره سخته

من قبلا

بعدغذاحتما یا شیرینی یا بیسکوییت  شکلاتی چیزی باید میخوردم

اما الان

بهترم عادت کردم