2737
2739

سلام دوستان 🌸

عزیزان خیلی این مورد رو دیدم که دخترا 

80 در صد فکر و ذهنشون فقط و فقط شده ازدواج و شوهر 

ببینید دوستان این بد نیست اما به این شرط ها:

💜 ازدواج به موقع 

💜ازدواجی خوب هست که شما قبلش از مجردی تون استفاده کرده باشید و لذت برده باشید(در حد توانتون) 

💜یک مجردی خوب هست که شما میتونید روی اون یک ازدواج خوب بسازید (مجردی خوب زیر بنای متاهلی خوب هست) 

💜با عقل و از سر نیاز خودمون ازدواج کنیم نه بخاطر به قول معروف حرف مردم😬

💜قبل از ازدواج حتما در مورد روش های تعامل با همسر و خانوادش تحقیق کنید، نه بعد ازدواج و مواجهه با مشکلات 

روش های مقابله با حرف دیگران و به قول معروف تیکه هایی که بهتون میندازن هم توی پست بعدی میگم 

لطفا دوستانتون رو اینجا تک کنید تا همگی در کنار هم قوی بشیم 💐💐💐💐

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

منکه شوهر نمیخوام بچه میخوام

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جز اون بیست درصدم 😌😎🤙

خودم ی پا شوهرم اصلا 🤙

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

حالا برسیم به اینکه چرا بقیه با مجرد بودن شما مشکل دارند 😬😬😬

💙قبل از هر چیزی باید بگم که خودتون باعث این حرف ها هستید یعنی با صحبت ها و کار هاتون خودتون به دیگران نشون دادید که بله من از مجردم ناراضی هستم 

💙شما باید به دیگران ثابت کنید که شرایتون عالی هست و کاملا راضی هستید و اونموقع دیگران هم بیخیال شما میشن 

💙خب حالا چجوری ثابت کنیم :

1.به زیبایی و سلامت خودتون اهمیت بدید، منظورم آرایش نیست (البته همونم ملایم قشنگه) منظور من اندام خوب، پوست خوب و موهای سالم هست که فقط با مطالعه و تحقیق و تلاش بهش می‌رسید و اگر سوالی داشتید در این مورد همین جا بپرسید 

2.خودتون رو به هنر یا ورزش یا ادامه تحصیل مشغول کنید، بیکار نشینید که هر کس رسید یه چیزی بگه 

3. در کامتون دقت کنید و در مورد خودتون خوب صحبت کنید و غیبت دخترای متاهل و عروسی فامیل رو نکنید 

چون دیگران پای حسادت شما از اینکه اونا ازدواج کردن میگزارن

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
منکه شوهر نمیخوام بچه میخوام

اگر بچه دار نمیشید 

واسه همونم جلو دیگران بیان نکنید که دیگ آن روشون باز نشه دائم بهتون بگن 

اگر بچه دار نمیشید  واسه همونم جلو دیگران بیان نکنید که دیگ آن روشون باز نشه دائم بهتون بگن&nb ...

نه عزیزم مجردم ولی بچه دوست دارم خیلی 😐😐😐😐😐😐😐😍😍😍😍😍😍

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2738
من جز اون بیست درصدم 😌😎🤙 خودم ی پا شوهرم اصلا 🤙

این خوبه که دنبال ازدواج نیستید و عجله ای ندارید امت 

اینم اشتباهه عزیزم که خودتونو مردونه بگیرید 

قدرت زن در زنانگیشه💙

نه عزیزم مجردم ولی بچه دوست دارم خیلی 😐😐😐😐😐😐😐😍😍😍😍😍😍

😂

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

جااااست مجردی اند سینگلی

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
حالا برسیم به اینکه چرا بقیه با مجرد بودن شما مشکل دارند 😬😬😬 💙قبل از هر چیزی باید بگم که خودتون ...

وقتایی که میریم جایی

مادر پسره بدجور میخ میشه چه برخوردی باید داشت؟😂😂😂

هی سوال میپرسن آدم معذب میشه

محمد دیگه زندگی من نیست😐تامام✋
2706