2733
2734
عنوان

خواستگارم اینو پرسیده. نشونه لاشی بودنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123411 بازدید | 347 پست
جلسه چندم بود صحبت کردنتون ؟

سوالش گذشته از بی حیایی ، نکته مهمتری توش داره ایشون همه رنگش رو تجربه کرده یعنی اگر دنبال همسر پاکی که تاحالا رابطه جنسی نداشته بیشتر توی انتخابت دقت کن و عجله نکن برای نامزدی

این که سوال پرسیده رو ول کن

اون قسمت که گفته برام مهم بوده رو نتونستم بفهمم

یعنی مثلا اگه مورد پسند حضرت والا نبود ، نامزدی رو بهم میزد ؟

حیف اسلام دست ما رو بسته وگرنه بهت میگفتم تو هم ازش بپرس سایز اونجاش چقدر هست و بعد صرف نظر از هر حوابی که بهت داد ، تو هم سنگ روی یخش بکن و بگو چون برات مهمه نمیتونی به این باتری قلمی راضی باشی

جوری تحقیرش کن که دیگه از این چرت و پرت ها نگه

ولی در کل ، بیخیالش شو ، مردی که اینقدر ظاهربین و سطحی باشه ، تمام عمرت تو رو با هنرپیشه های فیلمای اونجوری مقایسه خواهد کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خوب اینکه پرسیده اصلا بدنیست

حتی به نظرمن در مورد روابطتون هم صحبت کنید شایدایشون خیلی گرم باشند شماسرد

بعدهمینها مشکل ایجادمیکنه

بعدم بپرس شماازکجا اطلاعات دارین درمورد رنگ و....

شایدازدوستهاش شنیده

من الان کسانی رامیپرسم که مثلا اقاچون خیلی گرمه وخانم سرد اقادنبال کیس برای صیغه هست.یاتو همین سایت خانم معمولی یا گرم هست اقا سرد

اصلا هم بدنیست وکسانیکه گفتن معلومه دوستت نداره وبرای رابطه فقط می خوادت بدونند این مسائل توازدواج خیلی مهمه بخصوص برای اقایون

وبهتره قبل ازدواج درموردش صحبت بشه

خیلی ازازدواجها سرهمین مسائل جنسی می پاشه  وخیلی خیانتها برای همین موضوع هست....

انشاالله خوشبخت بشین

به عنوان یک مشاور این اطلاعات رابهت دادم انشاالله که به مشکل نخوری توزندگیت

قبل ازدواج خوب دقت کن البته سختگیری الکی نکن

بعد ازدواج هم صبورباش و باسیاست

2731

یعنی اگه بعد ها تغییر رنگ بده نظرش عوض میشه ؟😐😐😐

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

این اونجای چندتا ادمو دیده؟😑کسی ک بخاطر رنگ اونجات بخوادت دوروز دیگه بخاطر ی چیز دیگه گیر میده و میره...اونجاتم ممکنه در اثر حاملگی و صدتا چیز دیگه سیاه بشه

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد
2738
دختر خوب اینکه پرسیده اصلا بدنیست حتی به نظرمن در مورد روابطتون هم صحبت کنید شایدایشون خیلی گرم باش ...

اینی که شما میگی درسته اما کسی که رنگ براش مهمه امکان داره با زایمان و....تغییر رنگ بده اونوقت این آقا شاید خوشی نیاد تکلیف چیه ؟

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

ازوناست که مدام باید استرس داشته باشی که رو فرم باشی، ظاهرا تجربشم زیاده چون برا ادم ندید پدید رنگش مهم نیست کوفتم باشه میخواد😐😂😂😂😂

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗
2706