2726
عنوان

تغییر بتا تو ۵ روز. نرماله به نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 19 پست
عزیزم شما حالتون خوبه؟ بارداریتون در چه مرحله ای هست؟ منم دل درد دارم

مبارکه عزیزم. هیچ نگران نباش من اشتباه کردم چقدر الکی به خودم استرس دادم

خداروشکر الان هفته ۱۰ هستم. خارج رحمی نبود و قلب بچه هم تشکیل شده.

هنوز دل درد و کمر درد اذیتم می کنه ولی نرماله گویا 😄

من که از درد بیچاره شدم هفته ی ۵ و ۶ ولی الان به شدت اون اوایل نیست.

یه طوری درد داشتم میگفتم الانه که خونریزی کنم ولی همه چی خوب بوده تا الان خداروشکر

شما هفته چندم هستی؟

مبارکه عزیزم. هیچ نگران نباش من اشتباه کردم چقدر الکی به خودم استرس دادم خداروشکر الان هفته ۱۰ هستم ...

عزیزم مرسی که جواب دادین..

من پارسال یه سقط تو هفته ۷ به بخاطر تشکیل نشدن قلب داشتم که از اولش دل درد شدید داشتم.. 

بعدش فهمیدیم ک همسرم اسپرم ضعیف و من ذخیره تخمدان پایینی دارم.. با کلی نذر و نیاز این ماه طبیعی باردار شدم و تازه وارد هفته ۶ شدم .. از یک هفته قبل از بارداری تا امروز که حدود ۱۵ روز میشه هر چند ساعت یکبار دلدرد شدیدی دارم جوری که از درد گریه میکنم و صبحها ببخشید بالا میارم..

وقتی جواب آزمایش مثبت شد دکتر بخاطر دل دردهام و اینکه نکنه بارداری خارج از رحم باشه سونو نوشت که خدا رو شکر ساک بارداری تشکیل شده بود.. الان هم روزی یدونه شیاف پروژسترون ۴۰۰ استفاده میکنم ولی تاثیری نداره در از بین بردن دردهام😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مرسی که جواب دادین.. من پارسال یه سقط تو هفته ۷ به بخاطر تشکیل نشدن قلب داشتم که از اولش دل د ...

ان شاالله بارداری خوبی رو بگذرونی و نی نی سالم و سلامت دنیا بیاد.

من ۵ تا شیاف هم استفاده کردم ولی دردام کن نشد

به مرور حالا که به اخرای ماه سوم رسیدم دردام بهتر شده ولی هنوزم هست

فعلا فقط کمر درد امونمو بریده😑

ان شاالله بارداری خوبی رو بگذرونی و نی نی سالم و سلامت دنیا بیاد. من ۵ تا شیاف هم استفاده کردم ولی ...

عزیزم ایشالله شما هم بارداری سالم و بی خطری داشته باشی..

من یکی دو تا فیبروم ۲ سانت و ۳ سانت خارج از رحم دارم.. دکتر میگه شاید دل دردها به اون خاطره.. شما میوم ندارین؟

2728