2737
2739

۵ روز پیش که رفتم بتا دادم ۲۰۴ بود حالا بعد ۵ روز امروز آزمایش دادم شده ۸۶۷ به نظرتون عادیه؟

من درد مثل درد پریود دارم. مداوم نیست. شاید یه بار تو روز شدید تیر میکشه

میترسم خارج رحمی باشه

این پیشرفت بتا نرماله به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
یعنی نگران نباشم خارج رحمی نیست؟ خارج رحمی تغییر بتا چجوریه؟ کمه؟

هر ۴۸ ساعت باید دوبرابر بشه یا بیشتر.

خارج رحمی رو فقط با سنو میشه تشخیص داد.و نظر دکترت مهمه.توی دوران بارداریت با حرف هیچ کس مگه دکترت گوش نکن.

هر ۴۸ ساعت باید دوبرابر بشه یا بیشتر. خارج رحمی رو فقط با سنو میشه تشخیص داد.و نظر دکترت مهمه.توی د ...

آخه تا آزمایش بدم جوابو بدن بعد نظر دکترو بگیرم...

این یه هفته که فهمیدم هر روزش استرس بوده برام :)

آخه تا آزمایش بدم جوابو بدن بعد نظر دکترو بگیرم... این یه هفته که فهمیدم هر روزش استرس بوده برام :)

نه عزیزم.نگران نباش.تازه اول بارداری هستی و شروع نگرانیهات

چرا امروز خیلی ویار دارم

چرا یهو دیگه ویار ندارم

چرا بچم تکون نخورده هنوز

چرا خیلی تکون میخوره

چرا کم تکون میخوره

راه طولانی پیش رو داری و لحظه لحظه هایی که با پسرت باید سپری شون کنی.سعی کن نگرانی هاتو کم کنی و از لحطه هات لذت ببری.

لحظه لحظش  رو بچش.مزه مزه  کن.از شیرینیش لذت ببر.

بعدا دلت برای تک تک لحظه هات تنگ میشه

نی نی که شروع کرد نکون خوردن دستت رو بگدار روی شکمت و براش ولعصر بخون 

نه عزیزم.نگران نباش.تازه اول بارداری هستی و شروع نگرانیهات چرا امروز خیلی ویار دارم چرا یهو دیگه و ...

ممنون خیلی حرفای خوبی بود🥲

آخه این مدت حتی با خانواده ها نگفتیم هیچ کسو نداشتم بهش بگم از نگرانی هام یا ازش کمک بخوام

امروز دکترم گفت برم سونو کالرداپلر

رفتم همه چی خوب بود خداروشکر

گفتن ساک حاملگی رو دیدن

گفتن چهار هفته و یه روزه و لقاح دیر اتفاق افتاده که بتا پایینه

ممنون خیلی حرفای خوبی بود🥲 آخه این مدت حتی با خانواده ها نگفتیم هیچ کسو نداشتم بهش بگم از نگرانی ه ...

خداروکر که همه چیز خوب بوده .این نگرانی ها کاملا طبیعی هست.انشاالله به خوبی میگذرونی این دورانوحسم میگه بچت پسره.اگر درست بود بیا بهم اطلاع بده

2706