2726
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 89440 بازدید | 3341 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عه من ۵۴۰۰ زیر گروه یکم چطور میشه من نیمسال اول شما دوم

من نیمسال دومو اول زدم به یه دلایلی ولی ۲۰۰۰ بیشتره من حدودشو گفتم  الان یکم بین رادیو و پرستاری مردد شدم بنظر شما پرستاری بهتره؟ البته نمیدونم امکان تغییرش هست یا نه

من نیمسال دومو اول زدم به یه دلایلی ولی ۲۰۰۰ بیشتره من حدودشو گفتم  الان یکم بین رادیو و پرستار ...

آها 

خود من پرستاریو ترجیح میدم با احترام کامل ب رشته ی رادیو آخه حس میکنم رادیو گفتار درمانی کار درمانی اینا رشته هایی ان ک دنگ و فنگ زیاد داره و باید مطرح بود اما پرستاری تضمینی تره

آها  خود من پرستاریو ترجیح میدم با احترام کامل ب رشته ی رادیو آخه حس میکنم رادیو گفتار درمانی ...

اره از نظر راحتی کار شاید رادیو بهتر باشه ولی بقول شما دنگ و فنگای دیگه داره انشالله موفق باشیم همکلاسیو همکار عزیز 😊😍 

منم تهرلن اونی ک میخواستم قبدل شدمممم

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
پزشکی دولتی سبزوار قبول شدم بچع هاااااااا

مبارکتتتت باشههه بدرخشی همبشه

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
فرهنگیان 😍

خداروشکر😍

2706