2157
2106
عنوان

کیا منتظر اومدن نتایجن؟بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 87118 بازدید | 3341 پست

من با پرستاری و مامایی150تا فاصله داشتم

کمه یا زیاده؟

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غصه‌ها را پشت گوشم می‌اندازم ، چونان طره‌ی گیسویی رها و تسلیم دست ها …من باید حالم خوب باشد ، باید شاد باشم ، باید بخندم ، باید آرام باشم …هرگز این شب را ادامه نخواهم داد ،و هرگز این ابرهای بارور را نخواهم بارید ،فردا همه چیز ، جور دیگریست …این منم! کسی که غمی در دلش ، جسارتِ ماندن ندارد!این منم! کسی که اراده‌ای در باورش ، جرات شکستن ندارد !آفتاب که زد ؛ از نو جوانه خواهم زد ،شکفته خواهم شد ،شکوفه خواهم داد✨ذوق اگر باشد همه دنیا خوش است.💎                تیکر یه اتفاق خاصه

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

رشته علوم و قرآن حدیث روزانه گنبد کاووس 

وای عالیه شمااال😍😍😍

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2149
بچه ها قبول شدم 😍😍

مبارکت باشه گلی

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
استان گلستان مگه نیست؟

آره دیگه

آره دیگه

فکر میکردم فقط به استان مازندران میگن شمال 😅😅😅

خوب شد جغرافیا نزدم وگرنه با این آشنایی من با شهر ها از دانشگاه اخراج بودم 😁😁😁

حَسْبُنَاالله‌وَنِعْمَ‌الْوَڪیٖلْ...😍
2050
فکر میکردم فقط به استان مازندران میگن شمال 😅😅😅 خوب شد جغرافیا نزدم وگرنه با این آشنایی من با شهر ...

🤣😍

2087
بچها تو رو خدا

نمیدونم بخدا ولی فکر کنم آره

1718