2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم آزمون جامع داروسازی دادم منتظر نتیجه ی اونم،برام دعا کنین

نتیجه پزشکی ها هنوز نیومده؟ مگ قرار نبود چن روز پیش بیاد

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2728
نه فکر کنم اونم امروز میاد

موفق باشی💓

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
منم استخدامی آب و فاضلابم نمیدونم چرا نتایج نمیاد دعا کنید قبول شم

ان شا الله 

موفق باشی 

مال کنکور یه خاطر شرایط کرونایی و طول کشیدن فرایند مصاحبه رشته های مصاحبه دار طول کشید 

بقیه استخدامی ها هم این کووید لعنتی باعث طول کشیدن اعلام نتایج شده

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 
سلام وقت شما هم بخیر  درخدمتم

ممنون که جواب دادید. یجا دیدم در مورد کنکور اطلاعات داشتید مزاحمتون شدم، ببخشید من ۳۰ سالمه و یه فوق لیسانس دارم که بدرد نمیخوره... میخوام دوباره برای کنکور بخونم برای پرستاری، ولی متاسفانه تقریبا دروس تخصصی هیچی یادم نمونده صفر... و عمومی بجز زبان بدک نیست.. بنظرتون میتونم قبول شم!؟ چون بچه کوچیک دارم نمیتونم ساعات طولانی مطالعه داشته باشم... خیلی ناامیدم میگم من با دهه ۸۰ ها که وقتشون آزاده معلومه یکی نیستم قبول نمیشم...

ممنون که جواب دادید. یجا دیدم در مورد کنکور اطلاعات داشتید مزاحمتون شدم، ببخشید من ۳۰ سالمه و یه فوق ...

خواهش می کنم. 

بله کار نشد نداره نمی گم نمیشه، میشه اما واقعا باید تلاش کرد و زحمت کشید اونم نه اینکه یه روز بخونید، یه روز دیگه هیچ تو کنکور پیوسته خوندن و درست خوندن خیلی خیلی مهمه  شما نظام قدیم بودی و الان کتابای نظام جدید قراره بخونید، بعد تو هر رشته ای سیاه لشکر زیاد و رقابت بین همون چند هزار نفر اول، مسیر کنکور بالا پایین زیاد داره یه روز می بینی آدم حس و حال درس خوندن نداره یه روز عالی میخونه بعضی درس ها هست اصلا با چن بار خوندن آدم یاد نمی گیره همه این عوامل هست و اینکه اصلا نا امید نباشید، برای شروع چن تا فاکتور هست باید در نظر بگیرید اگر اوکی بود استارت بزنید، اول از لحاظ روحی و پشتکار ببینید واقعا روحیه دارید شاید 1 سال یا 2 سال هر روز بلند شید و درس بخونید یه کار تکراری، دوم اینکه ببینید خانواده باهاتون هماهنگ و مَچ می شه و پشتیبانی می کنه تو این مسیر سوم اینکه از لحاظ جسمی مشکلی نباشه خدای نکرده  تو مسیر مشکلی پیش بیاد، چهارم از لحاظ مالی می تونید منابع کنکور و آزمون و اینا رو تامین کنید وقتی همه اینا اوکی بود می تونید استارت بزنید و اینکه گول تبلیغات موسسات رو نخورید که تو بیا 3ماهه قبولی 6 ماه قبولی اصلا، و برا شروع امروز و فردا نکنید شرایط جور شد در مسیر درست با روش مطالعه اصولی و با منابع درست از همین فروردین شروع کنید اگر سال اول نشد نا امید نباشید پایه میشه برا سال دوم و اینکه اگر بتونید از یه مشاور کار بلد هم مشورت بگیرید خیلی خوبه چون اونا معمولا شاگرد های زیادی داشتن و مسیر براشون آشنا تر 

اَنا بخیر مَعکِ وَ لا غیر! 
2706