2733
2734
عنوان

مامانایی ک بیست هفته هستید بیاید

131 بازدید | 39 پست

شما ازمایش ژنتیک رفتید الان ک سه ماهه دوم هستید چ قرصایی میخورید

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ غربالگری دوم همون انومالی نیست؟ ینی نریم؟

نه عزیزم انومالی سونو هست 

غربالگری آزمایش خونه 

سونو که حتما باید بری هم ان تی هم انومالی 

اما غربالگری که ازمایشه واسه ان تی که رفتید خوب بود و مشکلی نداشت دیگه موقع انومالی نیازی نیست برید

2728
اگه منظورت غربالگریه موقع nt اگه مشکلی نداشت نیازی نیست دومی رو برید  مکمل هم آهن و مولتی ویتا ...

من هم انتی رفتم هم انومالی امروز رفتم دکتر مگه چرا نرفتی ازمایش ژنتیک گفتم اخه نمیدونسم باید برم گف وقتی سنو هات زده نرمال ینی خطر رفع شده خیلی میترسم اخه دیونه بهم نگفته برو ازمایش ژنتیک من چمیدونستم باید برم

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻
مگ غربالگری دوم همون انومالی نیست؟ ینی نریم؟

منظورشون آزمایش خون غربالگری دوم هست،تو ۱۵ هفته میشه انجام دادن، وگرنه سونو انومالی حتما باید بری تو هفته ۱۸ تا ۲۰

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

چ غربالگری من ک بهم نگفته چجوریه این 

2738
منظورشون آزمایش خون غربالگری دوم هست،تو ۱۵ هفته میشه انجام دادن، وگرنه سونو انومالی حتما باید بری تو ...

من انجام ندادم این غربالگری 😭😭😭وای ولی انومالی ک‌رفتم‌ همش نرمال بود

ان تی اولم مشکل نداشت ولی دومی رو هم میرم.ممکنه اولی خطا داشته باشه

منم ان تی و آزمایش خون غربالگری اولم مشکلی نداشت،خودم رفتم ازمایش خون غربالگری دوم رو انجام دادم برام ریسک متوسط سندروم داون زد،کلی گرفتاری کشیدم ازمایش سلفری دادم ولی خداروشکر جوابش ک اومد مشکلی نداشت

🍃❤معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم❤              آرام باش...آنجا که دگر راهی نیست،خدا راه می‌گشاید ❤          اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
من هم انتی رفتم هم انومالی امروز رفتم دکتر مگه چرا نرفتی ازمایش ژنتیک گفتم اخه نمیدونسم باید برم گف ...

همون موقع ان تی هم غربالگری که آزمایش خون بود رو نرفتی ؟

من انجام ندادم این غربالگری 😭😭😭وای ولی انومالی ک‌رفتم‌ همش نرمال بود

اشکال نداره بابا همون بهتر،وقتی آزمایش و ان تی مشکلی نداشتی،

این ازمایش خون دومی برا اکثرا ریسک الکی میزنه کلی آدم گرفتار میشه برا من ۴،۵ تومن دادم آزمایش ژنتیک کلی استرس کشیدم

وقتی اولی خوب باشه دکترا میگن نیاز نیس دومی رو انجام بدی

همون موقع ان تی هم غربالگری که آزمایش خون بود رو نرفتی ؟

نه

2706