2726

؟

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه والا 

خیلی جاها ندارن .اکثراخانوماخودشون توخونه درست میکنن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
اره آبادان شیرینی فروشی صبا ژله هم درست میکنه کیکای آماده اش در حد یه سفارشه😁

وای

صبا عالیههههه 😍😍😍

خونوادم آبادانن‌، هر وقت میریم آبادان، با شوهرم اول میریم صبا شیرینی میگیریم بعد میریم خونه مامانم 😂😍

خدا رو هزاران بار شکر 💕
وای صبا عالیههههه 😍😍😍 خونوادم آبادانن‌، هر وقت میریم آبادان، با شوهرم اول میریم صبا شیرینی میگی ...

اره بهترین شیرینی فروشی آبادانه

منم واسه تولد داداشم از اونجا کیک گرفتم کیک مینیون تازه از قبل هم سفارش نداده بودم بهترین کیک های خوزستان و کشور رو داره به نطرم

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
نه والا  خیلی جاها ندارن .اکثراخانوماخودشون توخونه درست میکنن

رو گاز هم میشه درست کرد یا حتما باید با فر باشه؟

اینکه،میایی توهین میکنی هیچی بهت نمیگم حتی ریپ هم نمیزنم دلیلش این نیست که جواب ندارم فقط نمیخوام با احمقی مثل تو بحث کنم😉
رو گاز هم میشه درست کرد یا حتما باید با فر باشه؟

نمیدونم .من درست نکردم تاحالا

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤