2733
2734

سلام عزیزان میشه بگید چیکار کردید دسته گل هاتون کمتر اذیت شدن موقعه واکسن یا بعدش؟

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قبل از واکسن زدن بهش قطره استامینوفن بده یادت باشه چه ساعتی میدی که ۶ساعت بعدش باز بهش بدی

نه تنهادیگه۱۸ سالم نیست😐بلکه ۱۹ و۲۰وحتی۲۱هم رد کردم🥲توروخدا یه دیقه وایسیم ببینم چی داره میشه!!😵‍💫
2738
بچه من اصلا اذیت نشد. در حد خیلی کوچولو تب کرد زودم خوب شد

تو خونه حسابی خستش کن بعد ببرش واکسن بزنه.یکی دو دقیقه جیغ میزنه بعد ساکت میشه و میخوابه.با بادی ببرش واکسن بزنه.تا دو روز هم شلوار پاش نکن با بادی خوبه.روز اول واکسن کمپرس سرد بزار.یخ بزار لای حوله.مثلا یه تیکه از بسته گوشت رو بزار لای حوله بزار رو واکسنش.اگه بی قراری کرد نزار.روز دوم کمپرس گرم بزار.

اولش شوهرم گفت استامینوفن نده بچه ام خیلی اذیت شد اما بعدش که دادم راحت خابید

اره درست گفته منم از دکتر پرسیدم گفت قبل واکسن استامینوفن ندید بهیچ عنوان.ولی بعدش میشه داد هر چهار ساعت

قبل از واکسن بهش قطره استامینوفن بده بعد از واکسن قنداقش کن تا پاهاشو تکون نده دردش نگیره به صورت موضعی یه مقدار از قطره استامینوفن رو دور جایی که سوزن خورده با پنبه بمال

از گرگ بودن دم نزن انسانم گاهی آرزوست..