2737
2734
عنوان

باز هم بی بی چکم!!!باورم نمیشه اصلااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام من دیروز از دادم رفتم جواب بگیرم گفتن باید 48 ساعت بعد تکرار کنی... خیلی حالمون گرفته شد چون تقریبا امیدوار شده بودیم. هیچ عددی هم بهم نگفت گفت فقط 48 ساعت بعد ناشتا برم ازمایش
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
عزیزم آخه زود رفتی نترس مطمئن باش حامله ای بی بی چک همین طوری دو خط نمیندازه همین که گفته باید تکرار بشه یعنی به چیزی دیده شده وگرنه میگفت حامله نیستی وبتات خیلی کمه در ظمن مگه جواب آزمایش رو ندادن؟؟؟
آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید خیر و خوشی به ظاهر جمالم عیان میگردد
دوستان یه گروهی هم توتل.گرام به اسم مامانای تابستون 95 داریم هرکی میخواد عضو بشه اینطوری راحتتر به هم دسترسی داریم برا وارد شدن بعد اینکه رو لینک زدین در نوار جستجو حرف m رو بعد از telegra وارد کنین https://telegra.me/joinchat/A2HCpAN1tBXw-e4IZmkYpg
2738
خدایا شکرت مبارکت باشه انشاالله این لحظه قشنگ روزی همه منتظرا بشه
فرشته آسمانی من امیدوارانه منتظر آمدنت هستم..........اگر تمام دنیا بگویند نمی شود فقط کافیست خدا بخواهد خدایا شکرت معجزه زندگیم رو به دست خودت می سپارم
آخه اصلا نمیتونم باور کنم... ماه پیش یکهفته بعد از پریودم فقط اقدام داشتم دو سه بار. بعدش تا 10 روز ...

سلام ماهی که باردارشدید لکه بینی از کی داشتید تا چه مدت قطع شد؟؟ 

تا خدا هست به عالم چه نیازست